זומבה הוא אימון פיטנס אנרגטי ותוסס, אשר מאפשר פעילות גופנית ושריפת קלוריות.» עם צוות E-motion בית הספר לריקוד
שיטת תנועה פשוטה, עמוקה ומלאת חיים המתאימה לכל מי שרוצה לנוע ולרקוד, ננוע דרך זרימה, חיבור לפעימה, שחרור, התרחבות ואווריריות עד לנוכחות שקטה...בואו כפי שאתם (גם ללא נסיון מוקדם בריקוד)» עם איריס הרמתי
תרגול נעים, זורם ומרפא שמשפיע על הגוף והנפש. בואי להשתחרר ממתחים, להתחבר לשקט, להתמלא בחיוניות ובכוחות מחודשים ולקבל כלים עוצמתיים ליצירת בריאות ואיזון פנימי» עם סיגלית צפריר
בשיעור נאלתר ונשחק עם הגוף, הסביבה ואחרים על מנת לשחרר מתח מיותר, ללמוד את הגוף מבפנים החוצה ולנוע כפי שהגוף מבקש ויכול.» עם sharon friedman
אימון מיוחד והרצאה על כוחו של צ`י כמכשיר למיקוד קשב וריכוז וגם... צ`י כמשכך כאבים. כמו כן נרגל טכניקה ייחודית שטרם תרגלנו קודם ממשפחת עמידות המדיטציה.» עם גד לוי גולן
בימי שלישי, בשעה 19:00-20:00, חימום ומדיטציה.אנא הקדימו בכמה דקות כדי שנוכל להתארגן בנחת. פנו אלי בפרטי בשביל הכתובת המדוייקת.להתראות (:» עם גור זומר
שיעור ותרגול של לימוד האייקידו בביה"ס המרכזי במודיעין,» עם יוסי מגל סנסיי - דאן 6 אייקידאי
הי! אני יעל שרם? בת 29? בשבילי יוגה היא דרך חיים. מאז ומתמיד החיבור ביני לבין ילדים היה לא רגיל? זו הסיבה שבחרתי לעבוד דווקא איתם. כשהבאתי את מתנת היוגה לחיי מצאתי? שבאמצעותה אפשר לחולל ניסים בקשר עם הילדים! יוגה מעמיקה את הקשר ובעיקר מעצימה את יכולת הנתינה שלי לילדים! מבצע חגים - 200 שקלים לחודשיים (אוקטובר נובמבר)
אם הייתה דרך להגיע לתובנות ולבחירות הטובות ביותר עבורך האם היית בוחר בדרך זו?» עם דפנה ביסמוט
בואו להכיר את שיטת צ`י קונג לפתיחת הלב, תנועה של הגוף הלב והרוח. סדנא להיכרות עם השיטה בהדרכתה של ג`ינג לי ביתו של מאסטר לי ג`ון פנג מייסד השיטה. התרגול משלב תנועה, מדיטציה, ודימויים.» עם ג`ינג לי