איך ריפאתי את כאבי הגב שלי וכעת של מטופלי? טיפול בשיטת אילן לב וביואנרגיה לשיפור כושר התיפקוד של הגוף, זרימת הדם וחיזוק המערכת החיסונית,פריצות דיסק וכאבי גב, מיניסקוס, פיברומיאלגיה וגוף נפש.» עם שי זכאי
מאז ומתמיד האדם שחיי בממשק עם הטבע חקר את הכוחות הדינמיים הפועלים בעולם והשפעתם על עולמו הפנימי. בסדנה נתחקה אחר ארבעת האלמנטים ונחקור את התרחשותם הפנימית ואופן שימושם בחיי היום יום שלנו» עם עמית בן-דוד
סדנת מיינדפולנס, הפנמה גופנית (embodiment ) לקרקוע והתחברות לעצמי, לערכים ולמטרות שלי כאדם וכקבוצה.» עם דרך הגוף
פאטה מורגנה מזמינה אותך לשנה של לימוד מקצועי ומעמיק-שמונה חודשים,ארבעה ימים בשבוע,בהם ילמדו מגוון שעורי מחול ותנועה. אנחנו לא דורשים ניסיון ותנאים מוקדמים,מלבד מחויבות גבוהה למסלול הלימודים.» עם ניצן גואטה
רקדת פעם ואת מתגעגעת? רוצה להגשים חלום ישן, ולהתחיל לרקוד בלט? בואי לרקוד איתנו! שעור בלט בסיס בזום. אני מסבירה את העקרונות, עובדת על דיוק, הבנה, באופן אישי, עם תיקונים.» עם תמי כץ לוריא
פסיכותרפיסטית גופנית MA, Dip עובדת בגישה ההתיחסותית עם מבוגרים וצעירים. בעלת ניסיון של שנים במגוון רחב של קשיים והתמודדויות» עם אפרת טבע
שיעורי פלדנקרייז לשכלול התנועה ולטיפול ומניעת כאבים עם מורה מנוסה. השיעורים מתאימים לכל הגילאים, למי שמעוניין לנוע בחופשיות ובנועם.» עם יורם כהן
בשיעורים נשאף לקשב רב לעצמנו ולסביבה שלנו, נחפש כלים ודרכים להיות ברורים לעצמנו ומשם למצוא את המבע הפיזי בגוף שלנו.מתאים לכל מי שנפשם מבקשת לרקוד ולנוע ללא עכבות.» עם ענבל אושמן
ניתנת ע"י המרכז הישראלי להנחיה אינטגרטיבית בקבוצות בווינגייט, בשיתוף פעולה עםמרכז לאבאן ללימודי תנועה בניו יורק (LIMS NYC)» עם פרופ` רחל פלניק צחור
שעורי קונטקט בסדרות של חמישה מפגשים עם מורים מתחלפים.» עם מורים מתחלפים