נרגשים לפתוח הרשמה לשנה ה-7 של ה"מעגל" - המסלול הדו שנתי ללימודי מחול בסטודיו תמרה רחובות. בואו להרגיש את הקסם בעצמכם!» עם עדי גלובן , מאיר
אנטואיט מתקיימת פעם בחודש, 12 פעמים בשנה. עוגן, מרוכז, חי ונושם ריקוד. ממלא ומרפא, משמן את המעגלים בגופנו ובחיינו. אינטואיט היא הבעת אמון בנו. עצמנו. באינטואיציה שלנו. אוספת מתוך ואל החודש» עם ענתו
ההרשמה בעיצומה למסלול המקצועי המלא ולמסלול החלקי. שלב ראשון יתקיים אונליין ובלשב שני המתאימים יוזמנו לראיון אישי ולמפגש מעשי בסטודיו.» עם RE-SEARCH מרכז למחול
לנוע ולרקוד עם דימויים מעולם הגוף, ותוך כדי כך--לחדש את החומר שהגוף קורץ ממנו (כמו: עצם, רקמה רכה ופשייה -לקשר בין חלקי גוף - לחוש את הגוף, ולארגן מחדש.» עם ורד צח
שיעור תנועה שבועי בשיטת פלדנקרייז בהנחיית יובל גולדשטיין. בימי רביעי ב 18:30 בסטודיו זיגוטה בסלמה 46» עם יובל גולדשטיין
SEnse Dance הוא שיעור תנועה ייחודי שמשלב חיבור מעשי לעצב הואגוס ולכוונון מערכת העצבים, יחד עם מחול וחיבור לתחושות. יום שני בין 8:00-8:45 בזוםיום שלישי בין 19:00-19:45 בזום» עם יעל מלו MA
מסע ביחד ולבד אל תוך אמנות הרגע והפרפורמנס החי והחייתי. אלתור יצירות חד פעמיות דרך תנועה בגוף, בקול ובטקסט. שכלול מיומנויות הטיימינג, ההבעה והנוכחות. העמקת יחסים עם עצמנו, עם האחר וכאנסמבל.» עם עומר רוזנהויז
סדנא בת חמישה מפגשים של תנועה מודעת וריקוד חופשילנשים בלבד» עם אסתי סן
שיעורי ריקוד לנשיםכושר על טהרת המחוללימוד סגנונות ריקוד מגוונים בשילוב אמפרוביזציה מונחית וריקוד חופשי להתחבר ללב, לעצמך ולרגע באמצעות הריקודעוצמה ושחרור» עם חן גלבוע נעים
חוג ריקוד LifeDance סוחף המבוסס על עקרונות וטכניקות המחול מכל העולם. מותאם לאמהות וילדות בגילאי יסודי. לחיבור דרך תנועה ומוסיקה ללא צורך במילים. זמן איכות שלך ושלה. 6 מפגשים אחת לחודש» עם שרון יופה | מנחת ריקוד