אקרו יוגה!! ספורט כייפי ומחבר: תרגול של תקשורת, התמסרות ושיתוף פעולה, טכניקה ודיוק ובעיקר - הרבה כיף!הזדמנות לחוויה ספורטיבית, מרגשת ומקרבת» עם ענבר רונן
מפגש שמייצר נקודות מבט חדשות ועוזר לחיבור זוגי מחודש» עם חגית קושטאי
אני דורית בר, נעים להכיר! מזמינה אותך להיפגש מקרוב, לקיים שיחה פתוחה על תודעת האלה, נשיות מודעת, מיניות מודעת, תקשורת אינטימיות ויחסים זוגיים בעידן החדש. המפגש משלב שיחה והילינג (ריפוי).» עם דורית בר
שביט הראל - מאמנת להתפתחות אישית בנס ציונה.» עם שביט הראל
תטא הילינג- שיטה בעובדת עם המודע והתת מודע.המטופל מזהה את הדברים החוסמים בפניו חיים יותר טובים, לוקח כלים לאחריות ומודעות גבוהה יותר.» עם שביט הראל
שביט הראל, מטפלת ביוגה תרפיה ובתטא הילינג, מדריכה ומלווה אנשים בתהליכי התפתחות תוך שילוב ידע וכלים נוספים. ניסיון של 20 שנה, יחס אישי ומקצועי.» עם שביט הראל
מפגש אבחון ותהליכי ליווי לזמנים של שינוי והתחדשות דרך פסיכו אסטרולוגיה בשילוב עם כלים נוספים» עם מיכל גזית
לאחר תקופה ארוכה ודרישה הבאה מהשטח, החלטתי לפתוח את ביתי לקבוצת נשים שתיפגש פעם בשבוע ללמוד, להתעצם, להתעמק, לדייק עם עצמן ועם הסובבים אותן, ולחגוג את החיים.» עם דלשד איריס
זוגיות? אי-אפשר איתה וקשה מאד בלעדיה. מה מחכה לנו בחיפוש האינסופי אחרי הזוגיות הנכונה, ולמה מערכות יחסים כל-כך מסובכות?» עם מיכל ורטהיימר-שמעוני
כל אחת ממערכות היחסים שיש לנו, מתקיים צורך טבעי לאחדות והתייחדות באהבה. לפעמים אנחנו רוצים להתענג על האינטימיות עם אהובינו, לחלוק רגים משותפים, להירגע יחד זה אל תוך זה...» עם Nanda Veetnisha Alla