כבר כשלושים שנה שאני עוסקת באמנויות תנועה וריפוי סיניות, צ`י קונג וטאי צ`י, ולמדתי אצל המורים הטובים והידועים בעולם. הייתי הראשונה שנסעה לחו"ל ללמוד את הצ`י קונג היחודי לבריאות נשים.
מדריכה איך ליצור שינוי בכאב פיזי או נפשי. במפגשים של אחד על אחד, דרך טכניקות מגע שונות ושיחות, נלמד להרחיב את היכולת להיות בתשומת לב לגוף, היכולת לנשום במגוון צורות, לעזוב מאמץ מיותר בגוף. ללמד את הגוף שאפשר גם אחרת!
מגיוגה שבבית זרע הינו מרכז המשלב מגע+ויגה במהלך השבוע מגוון שיעורים שונים בסגנון האתה/ אשטנגה יוגה, וכן ניתן לתאם למגוון טיפולים בינהם;עיסוי שוודי משולב תאילנדי אבנים חמות אירוודה ועוד!
זוהר מטפל במגע, בלקויות למידה והתפתחות (NDFA), מנחה תהליכי גוף נפש ואלתור.
מדיקל ביוטי מתמחה במכשור קוסמטי לשימוש אישי, מכשירי טיפוח לעור הפנים והגוף למיצוק והבהרת העור, מילוי קמטים, מתיחת ועור ומגוון טיפולי יופי להאטת הזדקנות העור ולחידוש העור, ניתן לרכוש באתר מגוון מכשירי טיפוח לטיפול בעור הפנים והגוף
GNM ישראל - המרכז הישראלי לרפואה החדשה עוסק בהעברת קורסים ללימוד הרפואה החדשה למטפלים ורופאים וכן בטיפולים, הרצאות וסדנאות.
מטפלת בעיסוי משנת 2009. מדריכת פילאטיס ומאמנת כושר לשעבר. כיום מטפלת בקליניקה בצפון ת"א: בספורטאים חובבנים, בסובלים מכאבים כרוניים, שיקום לאחר פציעה או ניתוח, תחזוקה שוטפת, הפגת מתחים ושמירה על אורח חיים בריא פיזית ונפשית.
לימוד תירגול קצר יום יומי לאורח חיים בריא משילוב יעיל של תורות עתיקות גוף נפש עם תוצאות מוכחות
מרכז ביטוי הינו בית לסדנאות,מטפלים והרצאות הקשורים לגוף ונפש. במרכז מתקיימים באופן קבוע סדנאות ריקוד חופשי,חוגי יוגה ומדיטציה, תנועה לתינוקות ופעוטות ועוד. אנו נמצאים במבנה מקסים באווירה כפרית ופסטורלית במושב בית חנן.
בשיטת פלדנקרייז משתמשים בתרגילים פשוטים ועדינים אשר מטרתם לשפר את יכולת התנועה ולסייע בטיפול בחיזוק שרירי השלד
זה סיפורו של אדם שהצליח לעשות את הבלתי יאומן, ולמרות שנולד כעיוור, הצליח באמצעות תרגול והתמדה בשיטה שפיתח לשפר את ראייתו לכדי 70% ראייה ומחזיק כיום ברישיון נהיגה בלתי מוגבל.
ביה"ס הותיק בארץ להכשרת מטפלי שיאצו קיים כבר 25 שנים. ייחודו בהתמחות בזן-שיאצו ובגישת לימוד כביפן, המשלבת לימודי תנועה.
מכללת קגן" ללימודי דמיון מודרך ו- NLP מביאה אליכם ידע נרחב וניסיון של 17 שנים בתחום הדמיון המודרך וה- NLP.
בוגרת רידמן בלימודי הילינג. משלבת טיפולי גוף ונפש להקלה מכאב פיזי ונפשי. מוסמכת בשיטת התמקדות. משלבת בטיפול שיחה ומגע בהתאם לצורך. קשובה ואמפתית.
טל שביט בעלת תואר בביוטכנולוגיה והוראת מדעים. מורה ומטפלת בהילינג, תיקשור, מדיטציה וביואורגונומי.
"שפע החיים" "תהליכי חיים" סדנאות למען העצמה אישית נשמתית מתוך הריפוי בעזרת תדרים וקלפי מודעות.
התוכנית להכשרת מטפלים, יוגה תרפיה ברפואה אינטגרטיבית. ביה"ס פועל בתל אביב וחבר בארגון היוגה תרפיה העולמי.אנו פותחים הזדמנות להרשמה ישירה לשנה ב`!לבעלי מיומנויות ורקע מתאים בלבד.