מטפלת בשיטת ריבלנסינג, הילינג, גשטאלט גופנפש וביואנרגיה. בעלת תואר בפסיכולוגיה ולימודי מזרח אסיה מאוניברסיטת ת"א.מסייעת בהכשרות מטפלים בריבלנסינג ופלסיישן. מנהלת את המרכז הישראלי לריבלנסינג
משלב בין מספר טכניקות טיפול:1) ריברסינג במים וביבשה.2) ג`הרה - מטרתה לעזור למטופל להרפות את הגוף הפיזי והתודעתי.3) קרניו-סקראל - מטרתה לשחרר חסימות אנרגטיות מהגוף הפיזי.4) קערות קריסטל - מטרתם להרטיט את תאי הגוף על מנת לשחרר.
נחשון מזרחי, מסטר NLP, מטפל ומורה ריבלנסינג לאיזון גוף-נפש, מרצה NLP למקומות עבודה וחוגי בית, מנחה סדנאות בריאות. מתרגל יוגה מעל 30 שנה, מורה לפי שיטת שיבננדה מעל 20 שנה. שמחה ואהבה, נחשון