פסיכותרפיסט, מטפל ויועץ להתמכרויות ותחלואה כפולה במרכז בריאות הנפש גהה. מטפל בכול סוגי ההתמכרויות . בעל ניסיון של מעל 19 שנה בטיפול פרטני, זוגי ומשפחתי, הדרכות הורים והתערבויות משפחתיות, כולל ביקורי בית וליווי. מומחה לבני נוער ומתבגרים. מרצה בתחום ההתמכרויות.
ליאת פיטקובסקי, בוגרת מגמת נטורופתיה בוינגייט, מאמנת כושר אישית ומתמחה בהקניית הרגלים לאורח חיים בריא.המטרה היא להעביר את האדם תהליך, בו ניתנים לו הכלים והתמיכה להמשיך בדרך זו בכוחות עצמו.
לימור זהר - יוצרת ומאמנת את שיטת "תרפיית המראה" ומחברת הספר בשם זה. השיטה פותחה בשנת 1998. לימור זהר הינה מאמנת אישית ומאסטר בפיתוח שיטות טיפוליות בתחום הפסיכולוגיה האלטרנטיבית וכן אומנית רב-תחומית ומוסיקאית.
פסיכותרפיסטית גופנית ומאמנת נשים בתהליכי התפתחות ערך עצמי ודימוי גוף. יוצרת תוכן ומתמחה במחזוריות ומיניות האישה, העצמה והגשמה אישית.
תנועה מרפאה התפתחה מתוך דיאלוג מתמשך בין הידע התיאורטי, הנסמך על הרפואה המודרנית, אהבת התנועה והמחול ושיתוף המטופל או המתעמל בהבנת הקשר בין גנטיקה, הרגלים ואורח חיים לבין ליקויי יציבה, מוגבלויות וכאבים.
Iro Shiatsu מבוסס על אחדות. הוא מבוסס על התפיסה שכל מה שהמטופל זקוק לו, נמצא גם בתוכו וגם בתוך המטפל. מכאן נובעת גישה טיפולית מהפכנית, המכוונת את התהליך הטיפולי אל עבודה פנימית של המטפל, תוך חיבור למטופל ולצרכיו.
מאסטר לטאי צ`י גונג, עו"ד,מנטור לעסקים, תואר במשפטים מישראל, ותואר שני M.A. מאוניברסיטת הניו סקול בניו יורק. ממייסדי קורס מדריכים בוינגייט ובוגר הבית ספר לשינג-אי צ?ואן בניו יורק. מייסד האקדמיה LIFE IN MOTION, מחבר הספר: THE KEY TO Qi
במכללה למודעות הגוף ואורח חיים אנו מכשירים מטפלים, המלמדים אנשים לשפר את איכות חייהם באמצעות עבודה במגע, תנועה ושילוב עם תזונה בריאה, בתהליך אישי בו לומדים דרך הגוף להשתנות, לצמוח ולהתפתח בחיים, להתגבר על מכאובים וקשיים.
מאמנת אישית לנשים שרוצות לחיות את החיים שמתאימים להן, אני גם מלמדת קויאה (Qoya): שילוב מושלם של יוגה, ריקוד ותנועות נשיות לנשים שרוצות להתחבר לגוף ולנשמה, ולהתקדם מהחלק החכם, הפראי והחופשי שלהן.
שלום אני מורה לתנועה טבעית. היא נבעה מאמנות לחימה רוסית ועוד ומבוססת על העקרונות נשימה נכונה, רגיעה ומודעות, יציבה נכונה ותנועה טיבעית
איון ורני: פסיכולוג קליני מוסמך מתמחה בפסיכולוגיה תהליכית ? מטפל, מורה ומדריך במכון לעבודה תהליכית בציריך. בעל קליניקה לפסיכותרפיה ופסיכארטריה בציריך וניסיון של שנים רבות בלימוד עבודה תהליכית, קונסטלציה מערכתית ואירגונית,
ג`ני מימון - מנחה קבוצתית, מחנכת למיניות (אוניברסיטת בר-אילן, לימודי המשך עו"ס).
קרניוסקרל היא הקשבה לתנועות החיים בגופינו ולתנועה הריתמית של נוזל מוח השדרה. תפקידה לבטא את נשימת החיים שלנו ואת הבריאות בתוכנו. "כל חלקי הגוף כולו מצייתים לחוק הנצחי האחד של החיים והתנועה". (ד"ר א"ט סטיל).
מאמנת אישית מקצועית PCILאימון אישי,אימון עסקי,אימון לסדר וארגון,סדנאות והרצאות.ביופידבק לארגונים ולפרטיים.http://www.be-live.co.ilhttp://[email protected]
חן ליזרע היתה בעלת אחת מהאקדמיות הקובניות הטובות ביותר בקנדה קרוב ל 10 שנים. היא לומדת למעלה מעשור עם טובי הרקדנים המקצועיים בקובה והופיעה על במות של קונגרסים נחשקים ברחבי צפון אמריקה. היא מעבירה סדנאות טרנספורמטיביות לזוגות,רווקים ונשים
מנחה למדיטציה בקבוצות ויחידים על פי שיטת הזן באזור רמת גן/גבעתיים/ת"א. אימון אישי, קורסים וסדנאות בנושא העצמה ופיתוח אומץ.
ח?י??ב א?ד?ם ל?ר?ק?ד ר?יקו?ד א?ח?ד כ??ל יו?ם. או? ב??מ?ח?ש??ב?ה או? ב??מ?ע?ש??ה - שילוב מעצים בין תנועה , מילה ומגע מאפשר לך להיפגש עם עצמך, להתאהב בעצמך מחדש ולנוע לעבר חיים שאוהבים.
מיכל גזית- מנחת סדנאות דרך האמן לפיתוח וביטוי היצירתית ב-21 השנים האחרונות, מנחה תהליכי כתיבה, חגיגות בצבע, תהליכי התפתחות, ומדיטציה- אישיים וקבוצתיים, מטפלת פרטנית דרך פסיכו- אסטרולוגיה ומגוון כלים נוספים, עיתונאית וכותבת בעיתונות הכתובה וברשת כתבה בין השאר בגלובס, מעריב רשת שוקן חיים אחרים ועוד. כתבה את הספרים "דרכים להגשמה עצמית" ו- "בחרתי בחיים של אי ודאות".
נטלי בריקמן - מאמנת אישית להפרעת קשב וריכוז. מאמנת מבוגרים, הורים, ילדים ונוער