לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

סלאג - מופע מחול

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם ענבל פינטו ואבשלום פולק
מחול »  מחול מודרני עכשווי »  הופעות מחול מודרני עכשווי »  מחול מודרני עכשווי »

הצטרפ/י
עם : ענבל פינטו ואבשלום פולק
מתי : חמישי- שישי 10/3/2017-9/3/2017 21:00
עלות : ₪150
הטבה :₪120
עם :

ענבל פינטו ואבשלום פולק

סלאג, הוא רכיכה או חילזון המייצג את תחושת הזמן את הגבול והבית. סלאג הוא גם קליע או כדור שנורה מכלי נשק. היצירה עוסקת בזמן כמושג ומעלה שאלות מרתקות ביחס אליו, המתגבשות לכדי יצירה מטלטלת.

להקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק ממשיכה להפתיע ולרגש ביצירה חדשה הנושאת את השם "סלאג". הסלאג, הוא רכיכה או חילזון המייצג את תחושת הזמן את הגבול והבית. אבל סלאג הוא גם קליע או כדור שנורה מכלי נשק?
היצירה החדשה עוסקת בזמן כמושג ומעלה שאלות מרתקות ביחס אליו (כמו מהו הזמן וכיצד הוא מתגלם בחומר ובחלל), שמתגבשות לכדי יצירה מטלטלת.
זמן מתייחס לאירועים שקרו בעבר, קורים בהווה ויקרו בעתיד. הוא מחבר בין אירועים, מידע, רגשות, זיכרונות ועולמות. הוא תלוי בנקודה שבה הוא נמדד ובמי שמודד אותו, וכל נקודות הזמן הן כשלעצמן מושג פילוסופי שנוי במחלוקת. האם הן קיימות או שמא גם הן אשליה תודעתית?

המפגש בין מושג הזמן לרקדנים, שהיו שותפים לתהליך היצירה, יוצר שפה בימתית מיוחדת. הזמן מחולל מפגשים של אהבה, תשוקה וחיים, בו בזמן שהוא גם מכלה אותם. הרקדנים מנסים בו זמנית לשלוט בזמן ולשמרו, אך גם לחיות בתוכו ובתוך הקונפליקט הטבוע בו.
היצירה משלבת עולמות שמזינים ומפרקים האחד את השני. מילים, מוסיקה ותנועה, וכולם מנסים למצוא את מקומן ומשמעותן בזמן - כמו בחיים עצמם.
היצירה מתחילה בלחש, בדומה לרגע שבו נוצר הזמן, עם בריאת העולם, ולוקחת אותנו במסע מטלטל שבו חווה הצופה, כמו בסרט אילם, את ההד החוזר של קיומו.

כוריאוגרפיה, עיצוב חלל, עיצוב פסקול : אבשלום פולק
משתתפים ושותפים ליצירה: ג`רמי אלברז`, אריאל גלברט, נגה הרמלין, אופיר ינאי, מרתה לואיזה ינקובסקה, קורדליה לנגה, עמית מרסינו, מורן מילר, צבי פישזון
מנהלת חזרות ושותפה ליצירה: דינה זיו
עיצוב תאורה וחלל: יואן טיבולי
עיצוב תלבושות: אבשלום פולק , מאיה לוי
מוסיקה:
Hilary Hahn & Hauschka, Samuli Kosminen, Kronos Quartet & Kimmo Pohjonen, The Ink Spots, Hutch, Rudy Vallee & His Connecticut Yankees, Deanna Durbin, Victor Silvester, Ambrose & Anne Shelton, Steve Reich, Carsten Nicolai "Alva Noto?, Ryoji Ikeda

ענבל פינטו ואבשלום פולק

להקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק נמנית על להקות המחול המובילות בישראל ויצירותיה השונות הקנו לה עד היום שם והערכה בישראל וברחבי העולם. משנת 1994 מעלה להקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק, יצירות מחול חדשניות, מקצועיות ומלאות דמיון.
הצטרפו להחלפת פרטי התקשרות ו/או להמשך הזמנה

>
ריבי דיימונד
<

כל הפעילויות של ענבל פינטו ואבשלום פולק:

סטודיו למחול לחזרות, סדנאות, אודישנים

סטודיו מחול להשכרה

סטודיו מיועד למחול, 150 מ"ר, רצפת מחול מכוסה לינולאום, אמצעי הגברה, שירותים, מקלחות, חדר מנוחה, מיזוג/חימום» עם להקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק

סטודיו למחול לחזרות, סדנאות, אודישנים

סטודיו מחול להשכרה

עם: להקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק

שיתוף חברים
עם : ענבל פינטו ואבשלום פולק
מתי : חמישי- שישי 10/3/2017-9/3/2017 21:00
עלות : ₪150
הטבה :₪120