לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

ביודנסה לארגונים וחברות פיתוח הון אנושי

הצטרפ/י
עם : דורית שפיר דיאמנט
מתי : פתוח להזמנות
עם :

דורית שפיר דיאמנט

מהי ביודנסה ומדוע כדאי להשתמש בשיטה לפיתוח ההון האנושי בארגון? שימוש בחוויה בתנועה עם מוסיקה וקבוצה, על מנת ליצור חוויות מגבשות לעובדים. עידוד שיתופי פעולה והגברת המוטיבציה לפעולה.

מהי ביודנסה ומדוע כדאי להשתמש בשיטה לפיתוח ההון האנושי בארגון?

ביודנסה היא שיטה המעודדת התפתחות אישית וקבוצתית באמצעות איחוד בין הרגש, המחשבה והעשייה. האדם המודרני, מסתובב בעולם מנותק מהרגשות שלו, חושב דבר אחד ועושה דבר אחר. על מנת לעודד אינטגרציה, אחדות בתוכנו, בכל מפגש, המנחה משתמשת במוסיקה, תנועה, ובדינמיקה קבוצתית, במטרה להביא חיבור לעצמי, חיבור לאחרים וחיבור לקהילה אליה אנחנו שייכים. תוך כדי תהליך הדרגתי, אנחנו לומדים להקשיב, ולחיות מחדש לפי האינסטינקטים הראשונים, הטבועים בכולנו, אך נשחקו במרוצת השנים בגלל קצב החיים המודרני.

השיטה מחזקת את יצר הקהילה, מעוררת תודעה סולידרית אוניברסלית, מסייעת למשתתפים לשחזר את השמחה והחיוניות שלהם. ביודנסה היא הזמנה לחקור את החיים בפשטות ובאותנטית כדי לעורר את הפוטנציאליים הטבעיים ולקדם את ה Well Being של המשתתפים.

שיטה קיימת בעולם כבר מעל 50 שנה, גוף הידע סביבה כולל ספרים ומחקרים אקדמאים. היא פותחה בדרום אמריקה, על ידי רולנדו ארנדה טורו ז"ל, פסיכולוג ואנתרפולוג (מועמד לפרס נובל בשנת 2001) ומבוססת על מודל תיאורטי רחב ומורכב. במודל חיבורים מתחומי דעת רבים ומגוונים הכוללים : פסיכולוגיה, אנתרופולוגיה, ביולוגיה, פיסיקה, תורת הקוונטים, פילוסופיה ועוד.

הצעה כאן היא להשתמש בחוויה בתנועה עם מוסיקה ואינטראקציה בקבוצה, על מנת ליצור חוויות מגבשות לעובדים. שימוש קבוע, לאורך זמן בכלים אלה, מביא שיפור בתקשורת בין אנשים, מעודד שיתופי הפעולה ומשפר את המצב הפיזי-נפשי של העובדים. בנוסף, לאחר יצירת בסיס משותף, ישנה אפשרות לעבודה ממוקדת בתחום היצירתיות, על מנת לעודד עובדים לצאת מדפוסי חשיבה מקובעים ולעבור לעשייה מקורית.

על המנחה:
דורית שפיר דיאמנט, מנחה בתנועה מודעת, מאפשרת ביודנסה מוסמכת מטעם הארגון בינלאומי ללימודים ביוצנטרים. בעלת 2 תארים, BA, אוניברסיטת חיפה, MA בניהול, האוניברסיטה העברית בירושלים. מאמינה גדולה בחשיבות פיתוח קשרים אנושיים, בכלים רדיקליים לטובת חיזוק הפרט והארגון. מנחה ומאפשרת קבוצות ומעגלי הקשבה, מעבירה סדנאות ממוקדות צרכים למוסדות, ארגונים ולקהל הרחב.

לפרטים נוספים, ותיאום פגישה מקדימה
יש ליצור קשר עם דורית שפיר דיאמנט


דורית שפיר דיאמנט

דורית שפיר דיאמנט, מאפשרת ביודנסה מוסמכת מטעם הארגון בינלאומי ללימודים ביוצנטרים. בעלת 2 תארים, BA, אוניברסיטת חיפה, MA בניהול, האוניברסיטה העברית בירושלים. מאמינה גדולה בחשיבות פיתוח קשרים אנושיים, בכלים רדיקליים לטובת חיזוק הפרט והארגון.
הצטרפו להחלפת פרטי התקשרות ו/או להמשך הזמנה

>
טל יחזקאל
יפעת לוי
עידית קליין-זיסו
Mirit Dery
Mirit Dery
Shmuel Rosen
<

כל הפעילויות של דורית שפיר דיאמנט ביודנסה:

קהילת ביודנסה

קבוצת ביודנסה שבועית

בואו לבנות יחד קהילה אנושית מטיבה המתפתחת בתנועה, כל שבוע ביום שלישי נפגשים בשמונה בערב בהוד השרון בסטודיו נפלא ברחוב המרגוע 10 לנוע, להרגיש ולהתחבר. הרשמה בעיצומה, מחכה לרקוד אתכם,דורית :)» עם דורית שפיר דיאמנט

שלישי
קהילת ביודנסה

קבוצת ביודנסה שבועית

עם: דורית שפיר דיאמנט

מתי: שלישי

פרויקט מינוטאורו - להתגבר על הפחד

פרויקט מינוטאורו

The only way out is going in.סדנת פרויקט מינוטאורו - להתגבר על הפחד3 ימים של תנועה, מוסיקה ודינמיקה קבוצתית על פי שיטת הביודנסה בפרויקט ייחודי העוזר לנו להתגבר על הפחד.» עם דורית שפיר דיאמנט

חמישי-שבת 10/8/24 - 8/8/24
פרויקט מינוטאורו - להתגבר על הפחד

פרויקט מינוטאורו

עם: דורית שפיר דיאמנט

מתי: חמישי-שבת 10/8/24 - 8/8/24

שיתוף חברים
עם : דורית שפיר דיאמנט
מתי : פתוח להזמנות

פנייתך תישלח ישירות ליוצרים
פרטי התקשרות נוספים יופיעו מיד עם הצטרפותך