לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

דיבור הגוף, סדנת אלתור ותנועה בירושלים

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם לזכרו של אביב אבגי
אימפרוביזציה »  ריקוד אימפרוביזציה »  סדנאות ריקוד אימפרוביזציה »  ריקוד אימפרוביזציה »

הצטרפ/י
עם : Aviv Eveguy
מתי : חמישי- חמישי 14/1/2016-15/10/2015 20:00-22:00
עם :

Aviv Eveguy

קבוצה לאנשים, נשים וגברים, שרוצים לזוז, לרקוד, לעבור תהליך בעבודה פנימית בתנועה. קבוצה קבועה, פעם בשבוע, ארבעה עשר מפגשים, שעתיים של שיעור שיעסוק באלתור בתנועה. במטרה להעמיק, לדייק ולחקור

קבוצה לאנשים, נשים וגברים, שרוצים לזוז, לרקוד, לעבור תהליך בעבודה פנימית בתנועה. קבוצה קבועה, פעם בשבוע, ארבעה עשר מפגשים, שעתיים של שיעור שיעסוק באלתור בתנועה. במטרה להעמיק, לדייק ולחקור את חווית האלתור. לקיים תהליך ולקחת את הזמן בתוכו. חקירה ובדיקה של נושאים מגוונים והתנסות איתם בגוף הזז.

אימפרוביזציה בתנועה ? מחקר, ניסוי, פיתוח הגוף ככלי לתקשורת, ביטוי עצמי, יצירת קשר.

מפגשים אלו מיועדים לאנשים סקרנים הרוצים לחוות ולהתמסר מחדש אל הגוף. לאנשים עם ניסיון, ולכאלה שיש להם פחות. לרקדנים ולשחקנים, וכאלה שהם לא. בקיצור, לכל מי שאוהב לזוז, להתאמן או שרוצה לגלות מחדש את הגוף והתנועה, לנסות, להתנסות.
דרך הנחיות, המשתתפים מאלתרים, כל אחד לפי הבנתו, יכולותיו ורצונו. דרך דימויים שונים, ומשימות אנחנו נפעיל את הגוף הדמיון והרגש.

בתור אנשים מבוגרים נחזור לביטוי של עצמינו והגוף בתנועה, נחזור לזוז - לשחרר את זה, בלי לדבר, בלי נימוסי שולחן. לזוז לבד, לזוז אחד עם השני ולהיות. להיות בגוף בתנועה, גם להיות בחוסר תנועה.

אני מאמין שבתור אנשים אנחנו זקוקים לזמן שלנו בגן המשחקים של הסטודיו, בו אנחנו יכולים להתחבר לגוף, ומהגוף אל החלל ולכל מה שאנו רוצים במחווה, במגע, בתנועה לא מודעת.

מטרת המפגשים היא לאפשר באופן חוויתי, תנועה משותפת ומציאת כלים הנותנים לכל אחד להתבונן על עצמו ועל הסביבה הקרובה, ולהגדיר מהם הגבולות בהם אנחנו בוחרים לנוע.

מתוך הכרת הגבולות נתמקד בכלים מגוונים להרחבתם, ופריצה מהמוכר אל הלא מוכר. נפנה זמן לתנועה אישית ותנועה משותפת ומחויבות לרגע. חידוד החושים, מיצוי הרגע ומציאת התענוג שבתנועה.


הקבוצה שתתגבש תיפגש מה 15.10.15 ועד ה 14.1.16 כל יום חמישי- פעם בשבוע לשעתיים.
המפגשים יתקיימו בסטודיו של להקת המחול ורטיגו, ירושלים

14 מפגשים בין השעות 22:00 - 20:00
עלות המפגשים 1700 ש``ח.

בהרשמה מוקדמת: 1550 ש``ח עד ה1.10.15

אפשרות עד ארבעה תשלומים.

לפרטים נוספים והרשמה:
אביב 054-5752231 או במייל [email protected]

שימו לב! פתיחת הסדנה מותנית במספר הנרשמים, מספר המקומות מוגבל ? מהרו להירשם

Aviv Eveguy

אביב יליד ירושלים, בוגר תוכנית התעודה והמלגה של בית הספר האמריקאי למחול של שם אלווין איילי.היה חבר בלהקת המחול ורטיגו כארבע שנים.יחד עם הלהקה הופיע בארץ ובחו"ל.משנת 2005 אביב עובד ככוריאוגרף עצמאי.אביב מלמד מחול,טכניקה ואימפרוביזציה בתנועה
הצטרפו להחלפת פרטי התקשרות ו/או להמשך הזמנה

>
<

שיתוף חברים
עם : Aviv Eveguy
מתי : חמישי- חמישי 14/1/2016-15/10/2015 20:00-22:00