בית הספר למחול ספרדי ופלמנקו, מקיים חוגים למחול פלמנקו החל מגיל 5 עד 70. לפרטים: , 04-9534060
רקדנית ומורה למחול אפריקאי.חברה בלהקת בנגורה,לתיפוף ומחול אפריקאי.בעלת ניסיון עשיר בסדנאות קצב תנועה לילדים, בוגרים ונוער. סטודנטית לתואר ראשון לתנועה ומחול (מכללת סמינר הקיבוצים ת"א)אמא טרייה לאלה נה נולה בת ה3.5 חודשים
ביה"ס "סולו פלמנקו" פועל בחיפה ובקריות כבית לכל אדם אשר נשבה בקסמה של אמנות הפלמנקו ומבקש להעמיק בה. במסגרת ביה"ס נערכים מגוון אירועי פלמנקו, במטרה לקרב דרכם עוד קהל תרבות מרתקת זו ולחשוף את תלמידי ביה"ס למגוון אפשרויות של למידה וחוויה.
דברת מרון- אמנית מופע, מעבירה שיעורי אמנות מופע ומקיימת בקביעות סדנאות מחקר העוסקות בהיבטים שונים ביצירת מופעים בינתחומיים ובוטו.עדי פורת - רקדנית ואמנית יוצרת ומלמדת, למדה מחול תנועה ובוטו בהולנד ובישראל. יוצרת בהשראת מחול הבוטו
קליניקה לריפוי הוליסטי והעצמה אותנטית. ליווי רגשי עבור נשים ונערות לחיים מלאים, מאוזנים ומודעים.
ענבל כהן, רקדנית פלמנקו מקצועית, מורה לריקוד ומרצה לאנתרופולוגיה. זוכת המקום השני בתחרות ימי הפלמנקו של "קרן עדי" לשנת 2007. בעלת תואר ראשון בתנועה מהאקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים, ותואר שני באנתרופולוגיה מהאוניברסיטה העברית.
מורה למחול ותנועה לגיל הרך בעלת הסמכה בינלאומית במחול IDTA ובית ספר למאמנים במכון וינגייט. מנחה בהשתלמויות למורים למחול, מאמנת בכירה, מטפלת בהילינג דמיון מודרך ומנחה קבוצות .
מתוך הריקוד עולים החיים . מתוך החיים עולה הריקוד. מקום מפגש בין גוף ונפש . מקום המבקש לנוע בחופשיות, בשמחה , בהתרגשות , בנינוחות, להביע את כל מה שמרגיש שם, להיות בנוכחות נשית מלאה.
תמר בר-גילרקדנית,מורה וכוריאוגרפית בינלאומית.מופיעה ומלמדת רקדניות מקצועיות ומורות ,בארץ ובעולם.
שיעורי ריקוד מערב אפריקאי אנרגטיים וסוחפים ביפו ובחולדה! בואו להזיע ולרקוד לצלילי התופים! שכלול הביטוי האישי בתנועה, בדגש על קשר עם המוזיקה והמקצבים המערב אפריקאים.
רקדנית ומורה לריקודי בטן, רוקדת מחול מזרחי במגוון סגנונות: מצרי קלאסי, צועני תורכי, טרייבל בלי דאנס ועוד
חלל אינטימי לאירועים פרטיים המקדם את תרבותה של וטעמי המטבח ההודיים.
מנחת קבוצות ריקודי בטן בגישה הוליסטית ,תנועה ואימפרוביזציה וסדנאות סופי שבוע בטבע.
איריס סמרה ? פרפורמרית יוצרת, אמנית מחול בוטו וקול.בוגרת האקדמיה לאמנות ועיצוב "Gerrit Rietveld Academie" (אמסטרדם). מעבירה סדנאות בוטו, הרצאות ומפגשי אמן מזה עשור.בין יצירותיה: Longing , לנטנה , La Loba, ויטרינה.
לפרנסתי עובד בתכנות בעולם ההיי טק. מתרגל צ`י גונג כ-20 שנה. שואף לשתף אנשים בחווית תרגול צ`י גונג והיתרונות שהוא מקנה.
קמפוס שיאים הינו מרכז להסמכות בספורט ובתנועה באוניברסיטת ת"א. בקמפוס מועברים מגוון קורסים בתחום התנועה,מחול, בריאות גוף ונפש, כושר, קורסי מדריכים לגיל הרך ועוד...הקורסים מועברים על ידי מיטב המרצים ומתקיימים במתקנים החדישים של מועדון הספורט
תלמידתה הניצחית של ירדנה כהן מייסדת המחול המחלים אותנו. בוגרת ביהס לחינוך גופני באסן שבגרמניה ומלמדת מעל 25 שניםהבעה במחול אוריינטלי. סדנאות, כורייאוגרפיות, מופעים, ואימון אישי בסטודיו בית מעל 20 שנים בבת גלים שבחיפה.
ריקוד אירי - מחול וסטפס אירי החל מהצעד הראשון לילדים, נוער ומבוגרים בסגנון המסורתי והמודרני כמו ב- Lord of the Dance ו- Riverdance.ריקודי-עם איריים (Ceili) - קיילי דאנס לצלילי מוסיקה אירית סוחפת ומקפיצה.סדנאות ריקוד אירי והופעות.
יפית בריסי - רקדנית יוצרת ומורה למחול אוריינטלי, כימאית, מטפלת בתרפיית הגשטלט, תלמידה. מהכימיה לאלכימיה...מופיעה, מלמדת ומנחה סדנאות בארץ ובחו"ל.