סדנא בת חמישה מפגשים של תנועה מודעת וריקוד חופשילנשים בלבד» עם אסתי סן
סדנת עומק למי שרוצה להעמיק בחוויה של "שנג זן" אהבה ללא תנאי, דרך תרגול הסדרה "בחזרה לאביב". חשוב ללמוד את הסדרה לפני הסדנא.» עם אוהד קדם
בילוי זוגי יוצא דופן עם טעם של עוד? סדנאת עיסוי זוגי חוויתית ומעשית, בה נלמד כיצד לגעת נכון מתוך הקשבה ונתינה, ממש כמו מטפל מקצועי בעיסוי.» עם אודי לישא - סדנאת עיסוי www.massage-in-jerusalem.co.il
הבוטו הינו מחול עכשווי העוסק בהכרה דרך אומנות הריקוד ופותח דלת הן לאנשים המגיעים מעולם המחול והן מתחומי המודעות השונים. בסדנא נעסוק בהכרות מחודשת עם גופינו ועם התנועה הפועמת בו, במטרה להעמיק את הקשב פנימה ולמצוא דרכי ביטוי החוצה, ביטוי של מחול הנשמה שלנו. אילת אולמן תלמידתה של מיה דונסקי לבוטו, השתלמה ביפן, צרפת, איטליה ואוסטריה. [email protected]. הסדנא הבאה: 31.3.06.
סדנת 5 המקצבים לקבלת שנה חדשהמבט על השנה שהיתה, תנועה לעבר השנה שתהיהזימון מודעות, כוונה ונוכחות ערה וחיהכי כל רגע הוא חדש והוא כל מה שיש...» עם ריבי דיימונד
מפגש המזמין את המשתתפות ליום של עבודת גוף, לב, אדמה ורוח, דרך השפה האישית והמקצועית של כל אחת מהאחיות לבית ורטהיים.» עם כפר אמנות אקולוגי
האביב וחג החירות בפתח.... איך אנחנו מצמיחים את עצמנו כל פעם מחדש?מה הם הכבלים שלנו? איך נשיל אותם ונשתחרר מהם?» עם ריבי דיימונד
חמשת הצלילים המרפאים הם תרגול סיני עתיק שמיועד לריפוי עצמי ולהתפתחות אישית. התרגול משלב תנועה, נשימה, מדיטציה ושימוש בצלילים.» עם אוהד קדם
גל בחופש החוף שבגל - סדנת קיץ עם הזמנה להרפייה, שחרור, התאווררות והיטענות מחדש. נתנסה בדרכים השונות לנוע את חמשת המקצבים וגם לנוח בתוכם.» עם ריבי דיימונד
סדנה לבניית בובות כפפה . מתקיימת פעם בשבועhttp://www.beitshmuel.com» עם אנדריי אורבך