תכנית לימודים מקצועית לאנשים שאוהבים לרקוד, להופיע ליצור בעלי תעוזה וסקרנות, רצון כן לחקור תנועה ולקחת חלק בתהליכי יצירה אישיים וקבוצתיים המעוניינים להעמיק בתחום המחול, התנועה והפרפורמנס.
נוי יונה, בת 32, בוגרת החוג לתנועה באקדמיה למוזיקה ומחול בירושלים, בוגרת קורס הבסיס בשיטת אילן לב, בעלת תעודת הכשרה למטפלי טטה הילינג, וקורס פרמקלצ`ר. נסיון הוראה והדרכה של 15 שנים בתחום החינוך וכן בתחום המחול בשמונה השנים האחרונות.
מנחה דידקתית לביודנסה ריקוד החיים ומפתחת שיטת נס המזמינה לבטא את הפנימיות דרך קו וכתם. מזמינה לפגישות אישיות לצד סדנאות
מרכז סדנאות אקולוגי. במקום מתקיימים קורסים שנתיים של סביבה, התפתחות אישית ותנועה. ניתן להשכיר את המקום לסדנאות חד פעמיות.
התנועה אל הלא נודע - שני יוצרים הפועלים כל אחד בנפרד נפגשים לריקוד משותף בינהם, בינם לבין מוזיקאי, בין שלושתם לבין קבוצה, וכל אלה מול קהל שמגיע לחלק האחרון של הערב. סדנה מופע סטודיו המתפתח אל תוך ג`אם מאולתר.
קמפוס יער מארח 600 משתתפים מדי שבוע בתכניות השנתיות, החל מתכניות סביבה בדגש על התנסות מעשית, ללימודי תעודה, דרך תכניות התפתחות אישית ומגוון תכניות תנועה - כולן בממשק עם עולם התוכן של קיימות מעשית.
הסטודיו מכיל מגוון רחב של שיעורי מחול, תנועה ויוגה לכל הרמות. השיעורים מתקיימים בסטודיו גדול ומרווח עם אווירה נעימה וביתית. בתמרה תוכלו להעמיק את המודעות לגוף באופן בריא, מיטיב ומחבר.
תוכנית "גוף תנועה" היא תוכנית יחודית להתנסות וחקירה של ריקוד, תנועה וקול המובילים לידי בנייה של יצירה אישית.
להקה של רקדנים / שחקנים / מוסיקאים, כשהריקוד הוא הכוח המניע. הלהקה מופיעה ברחבי ישראל, אירופה והודו.
מגיעה מפינלנד וחיה בישראל כבר 10 שנים. רקדנית מקצועית בלט קלאסי ומחול מודרני עם ניסיון של מעל 15 שנים על במות רבות בעולם ובארץ. כרגע היא מופיעה עם הMovement Project בסוזן דלל.
במצפה רמון, על שפת המדבר, שוכן לו היכל קסום המשמש בית ללהקת המחול של ליאת דרור וניר בן גל.
כוריאוגרפית,רקדנית,מורה למחול,בובנאית, תיאטרון בובות, מופעים וסדנאות, סדנאות מחול בשילוב אמנויות
יוצרת עבודות מחול ופרפורמנס החל משנת 2003. עבודותיה הועלו בפסטיבלי מחול בארץ (הרמת מסך, פסטיבל ישראל, אינטימדאנס, ועוד), והן זכו להכרה בינלאומית. מנהלת ומנחה את ה"אני" כפרפורמר ? סדנאות יצירה ופרפורמנס לרקדנים ואנשים יוצרים.
מרכז הוליסטי המשלב את עולם המחול, עולם התנועה וההתפתחות יחד
הסדנה מכשירה לרקדנות מקצועית וליצירה צעירה תוך מתן כלים לפיתוח הכשרון האומנותי ומעניקה התנסות וחוויות בעולם המחול.המסלול הינו תלת-שנתי לבוגרים (18 ומעלה).
אני רוקדת כבר שלושים שנה ומלמדת עשור.זכיתי ללמוד ממורים מדהימים ולרקוד לצד רקדנים נפלאים. לאורך השנים לימדתי בעיקר ילדים ( למעשה ילדות ), לפני 4 שנים התחלתי ללמד נשים
שמי הדס ולאחרונה פתחתי מרכז ליצירה תנועה וריפוי. המרכז מיועד לבוגרים, מגילאים 20+. המרכז מתמקד בלימוד תנועה יציבות משחק. כל המטרה שאנשים יטפלו בעצמם בעזרת תנועה וזרימת הצ`י.
יסמין גודר נולדה בירושלים בשנת 1973 ועברה עם משפחתה לניו- יורק בשנת 1984. גודר עובדת ככוריאוגרפית עצמאית משנת 1997. עבודותיה הוצגו ברחביי העולם, לאחרונה פתחה את סטודיו יסמין גודר שממוקם ביפו ומרכז את כל פעילויות היצירה, וההוראה.