בנימין מעביר שיעורים וסדנאות טאי צ`י , שינג-אי ואי-צ`ואןבכל רחבי הארץ.
מותיקי המורים בישראל בתחום הצ`י קונג והטאי צ`י, תלמידם של המאסטרים לי ג`ון פנג (צ`י קונג לפתיחת הלב) ומינגטונג גו ( צ`יקונג חכמת הריפוי). עומד בראש בית הספר לצ`י קונג וטאי צ`י יצירה משנת 1996.
כוונון עדין של כישורי התודעה: טאי-צ`י-קונג ציור מוסיקה יוגה גיאומטריה מקודשת פנימית וחיצונית בתנועה. דרך החניכה לכל בעלי הדמיון היצירתי ולאמנים רב תחומיים. שפת סמלי האנרגיהצליל-צורה-צבע-קצב-מספר-אות-שקט
מרכז CHI CENTER ISRAEL נוסד ביוזמתו של איציק אורן יו"ר ומייסד רשת שילב, בשיתוף "קרן אורנים", ובליוויים המקצועי של מיטב מורי הצ`י קונג בארץ, במטרה להקים בישראל מרכז ייחודי לשיפור איכות חיים, לריפוי עצמי והתחדשות.
דר` זמיר קמחי מורה לטאי צ`י וצ`י גונג מלמד בקבוצות קטנות בגישה יחודית המשלבת גישה מערבית ומסורתית
כוריאוגראפית, רקדנית מאלתרת ואומנית במה. מורה למקצועות המחול והאימפרוביזציה, לקונטאקט ולצ`י קונג. מטפלת בקרניו סקראל. בעלת רקע רחב בתחומי האומנות, השונים. השתלמה בארץ ובאירופה.
ארגון בינלאומי להוראת אמנויות הלחימה הסיניות, צ`י גונג ומדיטציה. שלושה סניפים בישראל.בתי ספר, עם אווירה משפחתית ומיוחדת, השואפים להנחיל מסורות מורכבות ומתוחכמות של עבודה עם הגוף והנפש.
ב-Wen Wu מוצעים מגוון של פעילויות וטיפולים מתחום אומנויות הגוף הסיניות הקלאסיות, חלקם היחידים מסוגם בארץ.
הוצאת מדף, בית הוצאה לאור לספרות, שירה, אמנות ותפיסה, על בסיס מחבר או בעל עניין כשותף להוצאה. דוגלים בסקרנות.
TEAM BERT הינה אחת מקבוצות ה MMA המובילות בארץ ואף אחת הותיקות שבהן. הקבוצה הוקמה בשנת 2005 ע"י ערן ברט, לוחם MMA מקצועני ומאמן מנוסה, ומאז היא משמשת בית למספר רב של מתאמנים אשר מגיעים במטרה ללמוד,להתפתח ולהנות.
אני מטפלת ברפואה סינית עם התמחות בגניקולוגיה. אני משלבת בטיפול דיקור, צמחי מרפא והילינג, שמכניס לשקט עמוק ותומך בצד הנפשי. בנוסף אני מנחה קבוצות של צ`י קונג נשים - התרגול עובד הרבה על האגן ורצפת האגן, ומחזק את כוח הריפוי הפנימי שלנו
לאור עמי לוין מורה לתנועה לחיים בריאים - שילוב יחודי של יוגה, צ`י-קונג, תנועה מודעת, תרגילי נשימה והרפייה. ומטפלת מוסמכת בשיאצו, פרחי באך ונשימה מעגלית (ריברסינג) לשחרור חסמים רגשיים ופיזיים וחיבור לאהבה וחופש פנימי.
מורה ואמן לטאיצ`י, צ`יקונג ומדיטציה. מתאמן משנת 1980, אייקידו דאן 5. טאי-צ`י, צ`י קונג, מדיטציה, חרב, מניפה, מקל קצר וארוך, שינג אי, בה גואה, פוש הנדז, יישומי טאי צ`י
אמן,תלמיד ומורה לאמנויות לחימה ורפואה סיניות מזה 25 שנה. תלמידו של המורה המנוח הונג אי-שיאנג מטאיוואן. נגן סנטור פרסי.
נועה מוסקט, מדריכת טאי-צ`י מטעם המרכז הישראלי לטאי-צ`י, שיעורים בקיבוץ נחשולים כל יום שני בערב, לקהל הרחב - למתחילים ומתקדמים כאחד.
קבוצת לימוד תנועה בטכניקות טאי צ`י וצ`י קונג
טאי צ`י בשיטה הישנה - שילוב של חכמת גוף-נפש עם יכולת לחימה אמיתית
המרכז הישראלי לטאי צ?י הוא בית הספר הוותיק בארץ ללימוד אמנויות לחימה רכות פנימיות. אנו מלמדים את שיטת "צ`נג מינג", שיטה מסורתית המשלבת את שלוש אמנויות הלחימה הפנימיות טאי צ`י, שינג אי, פה קואה. הצטרפו אלינו והוציאו מעצמכם את המיטב
לימודי טאי צ`י בקבוצות, שיעורים פרטיים, וסדנאות---הגנה עצמית, שחרור מתחים גופניים ונפשיים
אמנות הריפוי העצמי דרך התבוננות פנימית תוך תרגול ותנועה בליווי מוסיקה נעימה ומרגיעה. סינכרון הנשימה עם התנועה, חיזוק היציבה, שיווי משקל, איזון בין התפקודים: פיסיולוגיים, מנטאליים ורגשיים. שיפור בכל תחומי החיים.