טכניקת קליין (?Klein Technique) הינה עבודת גוף שמטרתה לשכלל את תנועת הגוף דרך רעיון מוביל של עבודה מהרקמה המבנית העמוקה ביותר ? עצמות השלד.» עם עדי שילדן
תרגול נעים, זורם ומרפא שמשפיע על הגוף והנפש. בואי להשתחרר ממתחים, להתחבר לשקט, להתמלא בחיוניות ובכוחות מחודשים ולקבל כלים עוצמתיים ליצירת בריאות ואיזון פנימי» עם סיגלית צפריר
קונטקט אימפרוביזציה לבעלי ניסיון ורקע בתנועהנחקור יחד את התנועה והמפגש. שידרוג והתפתחות תנועתית.» עם איל בנר
קיטאידו - אומנות תנועה המבוססת על אומנויות הלחימה היפניות. אומנות של חופש, ביטוי ויצירה. עוד פרטים באתר www.shovalrotem.co.il» עם רותם קפלן-שובל
שיעורי סטפס בכיף במגוון סגנונות, עבודה על טכניקה, קואורדינציה, קצב וסטייל» עם מיכל ישראלסתם
הג`ירוטוניק היא שיטה תנועתית רב-ממדית, המביאה לחיזוק הגוף ואיזון של חוליות עמוד השדרה, תוך שמירה והגדלת טווח התנועה במפרקים במטרה להביא לשיפור ביציבה ובהרגשה הפיזית והמנטאלית.» עם ענת לברטוב
מזמינה אותך לפתוח שבוע בתנועה וריקוד... לאפשר לעצמך חיבור לנשימה, לכפות הרגליים, לתנועה הפועמת מבפנים... לריקוד הנביעה הפנימית המתגלה, לריקוד שלך...» עם איריס הרמתי
שיעור ריקוד מערב אפריקאי בליווי תיפוף. מתאים לכולם ולכולן ואין צורך בנסיון קודם» עם רינת לנגלי
סטודיו לב היוגה נמצא במקום שקט עם הרבה טבע ירוק מסביב ואווירה שמזמנת התבוננות» עם דן ארליכמן
זמן של התבוננות, חקירה ולמידה של אשה את עצמה. זמן של התרווחות, נשימה ותנועה, זמן של ריפוי והתעצמות» עם ענת יניב מרגולין