שיטת פלדנקרייז.- דרך לשחרר את ספונטניות לתנועה חופשית בכל גיל ובכל מצב» עם לובה טסלר
נתיבי הרוח-קבוצת לימוד שבועית בתקשור בZOOM להתפתחות והעשרה רוחנית שמטרתה אחדות עם האלוהות 🙏 דרך יפתח נתיב.בכל שבוע נושא אחר ללימוד לחיים טובים יותר.ימי שלישי ב 20:40 בערב.» עם יפתח נתיב
האם תרצו להיפתח לחיים חדשים אחרים?לקבל תשובות לכל השאלות המציקות לכם ללא הרף ?מרגישים שמשהו חסר בחייכם אבל לא מצליחים לזהות מהו?מה הייתם נותנים תמורת שיפור אמיתי בהרגשתכם?» עם דפנה ביסמוט
סשן ריפוי בתקשור עם הדרכה גבוהה המספק הדרכה, הכוונה וכלים להתפתחות אישית והתמודדות עם אתגרים ושאלות במסע האישי» עם איזבלה בן אהרן
מפגשים שבועיים.למצבי תקיעות, משבר, קושי בשינויים, חוסר כוחות, דיכאון , חרדה.במפגשים נפנה מקום למה שיש. מתוך כוונה להתחבר לכוחות הפנימיים המצויים בך, ואיתם לכוח החיים המניע.נ» עם חני מזלטוב
כף ידכם היא הצוהר להתחבר למהות, לנשמה. "עשיתי דרך עצומה שיש לה תוצאות בשטח ריפוי אמיתי ואני ממליצה בחום ואפילו בהתלהבות".» עם צבי בן עמי - מתקשר ומראה דרך
לימוד מפורט דרך מסרים המתקבלים בתקשור און ליין של חיבור אל הנשמה לחיינו. שומעים, שואלים, מתחברים, מבררים ומקבלים כלים נפלאים לחיים. יפתח והודיה נתיב מתקשרים ומעבירים מסרים ותדרים משלימים.» עם יפתח נתיב
קורס רייקי 1+2 המנחה ד"ר תמי גולדשטיין בימי רביעי בשעה 20.00 בערב סה"כ 6 מפגשים כאשר המפגש ה6 הוא מפגש טיפולי» עם יהלומית
קורס כוונה בסיסי - שילוב טרנס ושיאצ`ומפגשים חוויתיים העוזרים לנו להגיע לשקט עמוק.הקורס משלב לימוד שיאצ`ו עם תירגולים שונים לשיפור עצמי, לשיחרור חסימות בכל הרבדים, בעיקר דרך הטרנסהילינג.» עם יהושע שלן
פסיכותרפיה הוליסטית - טיפול בשיחה, מגע, נשימה תנועה ועוד..» עם אילת פניני זלינגר