פסיכותרפיה לילדים ומבוגרים, התמחות בטיפול בבעיות לחץ, חרדה ובריאות הנפש.» עם שלי כהן - מנצחים את החרדות
מסע בירור וצמיחה, השלת אירועי עבר, שממשיכים להשפיע עלינו,התגברות על מכשולי תקופת מעבר שמעסיקה אותנו בימים אלה,בריאת הסיפור שאנו רוצות לרקום לעתיד שלנו.באמצעות כתיבה, כלי פשוט, חודר וזמין.» עם מיה הוד רן
פסיכותרפיה לילדים ומבוגרים, התמחות בטיפול בבעיות לחץ, חרדה ובריאות הנפש.» עם שלי כהן - מנצחים את החרדות
אימוני צ`י גונג דינאמי, להעיר את המורה הפנימי - קורס אישי עם מאסטר גד לוי-גולן, יכשיר אתכם להוראה בטכניקות פשוטות וקליטות בשיטת טאי צי גונג.» עם גד לוי - גולן
לרבים מאיתנו יש מטרות, שאיפות שאנחנו רוצים להשיג והם נדחים או לא קורים. בסדנה נלמד כלים שימושיים להגיע למטרות שנגדיר לעצמנו.» עם רוני ציפרוט
האם תרצו להיפתח לחיים חדשים אחרים?לקבל תשובות לכל השאלות המציקות לכם ללא הרף ?מרגישים שמשהו חסר בחייכם אבל לא מצליחים לזהות מהו?מה הייתם נותנים תמורת שיפור אמיתי בהרגשתכם?» עם דפנה ביסמוט
גודל הסטודיו 80 מ. 8×10 מראה לאורך קיר 10 מטרים. לפניו מבואה של כ 30 מטר הכוללת סלון חדר הלבשה פינת קפה פינת רישום. בחוץ גינה עם פינת ישיבה פסטרולרית מול מטע זיתים בלב גני יהודה🌺» עם Revital Leshman
בתאריך 13/6/12 בראשון לציון זה קורה הרצאה מיוחדת שלי בנושא תקשור ורוחניות - אז חבל לך לפספס זאת...ההרצאה מיועדת רק ל-15 הראשונים שיירשמו בלבד.לא נרשמת ? חבל לך לפספס לחץ להרשמה לשריין את מקומך » עם דפנה ביסמוט
6-8 מפגשים בהם ניגע בכל מרכזי האנגיה שלנו - הצ`קרות תוך שילוב כלים פסיכותרפיים, NLP, נשימה מעגלית, התמקדות, מגע - רייקי ואורהסומא, קריאה אנרגטית ועוד.» עם פרם דישה לנה סלמן
אני שמחה לבשר לך על פתיחת מחזור מיוחד של סדנת מודעות עצמית וצמיחה אישית שתפתח בתאריך 6/12 בשעה 19:30 בגן יבנה. 12 מפגשים שבועיים של שעתיים לכל מפגש.המפגש בשיעור הראשון יהיה ערב מבוא חינם אבל מותנה ברישום מראש.הנכם מוזמנים להירשם ולשריין את מקומכם!» עם דפנה ביסמוט