סדנה מקצועית לאנשי במה: סדרת המפגשים המיועדת לרקדנים, שחקנים, פרפורמרים ומרצים לכל אדם שבמקצוע שלו לעמוד על הבמה.» עם יאנה מישל
אתם מוזמנים לצלול אל תוך עולם התיאטרון הפיזי דרך סדנה בה נכיר את יסודותיו. אימפרוביזציה, עבודת אנסמבל, נוכחות, חלל. ניפגש גם עם המסכה הנייטראלית.» עם הדס סלבסט
דמיון וידע חוברים יחדיו במופע תיאטרון מחול שופע יצירתיות והומור, החושף את העולם המפתיע והמרתק של הפיזיקה המודרנית. הקהל מוזמן להשתתף במשחק המופלא ולגלות עם נעה את סוד האפשרויות האינסופיות.» עם פלורסהיים שרונה
1.ימי ד` 10:30-13:30 לשחקנים בסדנאות הבמה - 1800 ש"ח 22 לינואר -9 לאפריל 20142.ימי ראשון בערב 19:00-22:00 בסטודיו ביפו, סטודיו 211 ברחוב התחיה 14.. 1500 ש"ח. 19 לינואר- 6 לאפריל 2014» עם יולנה צימרמן
מחפשים שותפים נוספים לדרך! אנחנו קבוצת אלתור התנסותית, המתמקדת בעבודת חקר תנועתית, קולית ומילולית, עם דגש על תכנים רגשיים ובין אישיים.» עם קבוצת מאלתרים - אנחנו
קבוצה להכרות והעמקה בתיאטרון הפלייבק!התפתחות אישית, התפתחות מקצועית וחוויה חד פעמית ועוצמתית בקבוצה יוצרת! » עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
מסלול המקנה ארגז כלים מקצועי לבובנאי.ת.בניית בובת תיאטרון, הפעלה ותיאטרון סיפור. שלושה קורסים מעמיקים בימי ראשון» עם קן הקוקיה - שירלי ואורי
תיאטרון פלייבק הינו תיאטרון אימפרוביזציה שמציג ומפרש סיפורים אישיים ורגעים מהחיים.» עם עינת משעל ניצן
שיעור הכרות, ללא התחייבות, לקורס אימפרוביזציה למתחילים עם יובל כהן. ממקימי הרכב האימפרוביזציה הוותיק בארץ - "למה אלפקה".» עם יובל כהן