תיאטרון פלייבק הינו תיאטרון אימפרוביזציה שמציג ומפרש סיפורים אישיים ורגעים מהחיים.» עם עינת משעל ניצן
``הננו`` - הנחיה משותפת של מיכל גולברג אייל ורותי רבינס (מ``סינפסה``).אימון בנוכחות, קול, תנועה ומשחק, הקשבה וטרוף!מוזמנים/ות להצטרף!... אפשר להרפות, לחצות שכבו» עם Michal Goldberg
ההרשמה בעיצומה למסלול המקצועי המלא ולמסלול החלקי. שלב ראשון יתקיים אונליין ובלשב שני המתאימים יוזמנו לראיון אישי ולמפגש מעשי בסטודיו.» עם RE-SEARCH מרכז למחול
התכנית מהווה את התשתית ללימודי תיאטרון רב תחומי וכוללת : שיעורי משחק, תנועה ועבודה קולית.» עם קן הקוקיה- בית ספר לתיאטרון רב תחומי
אנחנו מזמינים אותך להכיר ולהעמיק בעולם תיאטרון הפלייבק, להרחיב את ארגז הכלים המקצועי, לשכלל את אמנות ההקשבה, לרכוש מיומנויות של אלתור ועמידה מול קהל, לפתח את היצירתיות והספונטניות ולהנות!!» עם פלייבק החבר`ה מאיכילוב
מופעי תאטרון פלייבק,הופעות בארגונים ובאירועים פרטיים.סדנאות,קבוצות תהליכיות והופעות משולבות עם סדנאות.» עם נורית שושן
סדנת פסיכודרמה עם מיכל א. עומר. לקראת הקמת הקבוצה אני מציעה "ערב פתוח" בין 18:00 ל- 21:00 ביום ג` או ה`. הערב בתשלום מופחת. הצטרפו כאן ונתאם מועד שנוח למרבית המשתתפים והמשתתפות.» עם מיכל א. עומר
סדנא שתעסוק במהות הריטואל ותתמקד בריטואל היהודי ומקורותיו.» עם אבי אשרף
תכנית שנתית להעמקה, שכלול והרחבה של מיומנות ההבעה והיצירה.התכנית מיועדת לאנשים המעוניינים להעמיק ולהרחיב את הכלי ההבעתי שלהם ולקבל כלים ליצירה עצמאית במחול.» עם ניקול מאהלר
מסע ביחד ולבד אל תוך אמנות הרגע והפרפורמנס החי והחייתי. אלתור יצירות חד פעמיות דרך תנועה בגוף, בקול ובטקסט. שכלול מיומנויות הטיימינג, ההבעה והנוכחות. העמקת יחסים עם עצמנו, עם האחר וכאנסמבל.» עם עומר רוזנהויז