בקורס נצלול לתוך מסע של גילוי הליצן האישי שבתוכנו, נגלה מה הליצן שלנו מרגיש, איך הוא מגיב וחי בעולם סביבו ,מה הסיפור שלו הרצונות שלו, איך הוא מתלבש ועוד» עם קן הקוקיה - גילי עברי
תכנית שנתית להעמקה, שכלול והרחבה של מיומנות ההבעה והיצירה.התכנית מיועדת לאנשים המעוניינים להעמיק ולהרחיב את הכלי ההבעתי שלהם ולקבל כלים ליצירה עצמאית במחול.» עם ניקול מאהלר
קורס תאטרון פלייבק למינוף אישי ומקצועי! תאטרון פלייבק החבר`ה מאיכילוב מזמינים אותך להרחיב את ארגז הכלים המקצועי, לפתח את הספונטניות ההקשבה והיצירתיות, לחזק מיומנויות של עמידה מול קהל ולהנות!» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
סדנא שתעסוק במהות הריטואל ותתמקד בריטואל היהודי ומקורותיו.» עם אבי אשרף
מתרגשים להזמין אתכם לשנת הפעילות הקרובה שלנו בשלל קורסים וקבוצות ברחבי הארץ!!!» עם עינת משעל
צחוק הוא עניין רציני. שטויות הן דרגה גבוהה של חוכמה. המסע הארוך ביותר מתחיל ונגמר כאן ועכשיו. זוהי חוכמת השוטה, שמייצג אותה הקלף ללא מספר מחפיסת קלפי הטארוט: הג´וקר» עם אלכס סטרניק ו ד"ר יואב בן דב
מיועדת לא.נשים הרוצות לצאת למסע אל תוך עצמן, ברגע, ב קול תנועה ומילה.» עם אלונה פרץ
חדש! חדש! חדש!מבית היוצר של החבר`ה מאיכילובקורס פסח בתיאטרון פלייבק לנוער אפריל 2024» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
שיעור הכרות, ללא התחייבות, לקורס אימפרוביזציה למתחילים עם יובל כהן. ממקימי הרכב האימפרוביזציה הוותיק בארץ - "למה אלפקה".» עם יובל כהן
The Next Step - סדנא שתלך איתך צעד אחד קדימה. בשילוב קלפים טיפוליים ומשחקי האימון מבית POINTS OF YOU להעמקת התהליך, להתמקצעות ולהכוונת המתאמן או המטופל» עם אביגיל גליבטר - יועצת ארגונית