Dance- Story הוא אנסמבל תיאטרון פלייבק בתנועה בליווי מוזיקה חיה וקיים כשנתיים. שחקנים-רקדנים מקשיבים לסיפורים אישיים מהקהל ומשקפים אותם בתנועה וריקוד ללא מילים.» עם שירלי ליגום
תהליך עומק לשחרור מעצורים והעצמת האותנטיות בביטוי העצמי. סוגרים פערים בין מה שהתכוונת לבין הביטוי שלך בפועל.» עם שרון גדרון & הלל קפון
רוצים ללמוד טכניקת תיאטרון פלייבק? קורס החורף הזה מהמקצועיים והמיוחדים בארץ, עם מורים מנוסים שנבחרו בפינצטהמשתתפים מספרים: "קסם באוויר, מפגש כולל ומלמד..מקצועי, גיוון מדהים, נהדר ומרתק"» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
אנחנו מזמינים אותך להכיר את עולם תיאטרון הפלייבק, לפתח את הספונטניות ההקשבה והיצירתיות, להרחיב את ארגז הכלים המקצועי, לרכוש מיומנויות של אלתור ועמידה מול קהל, ובעיקר להנות!» עם החברה מאיכילוב
אנסמבל קרטושקס מודיע על פתיחת סדנת פלייבק חובבים חדשה!» עם אנסמבל קרטושקס
אימפרו-דייט - מסיבת הכרויות מאולתרת ומפתיעה!מתי בפעם האחרונה קיבלתם מחמאה אמיתית במהלך דייט? ידעתם שהפרטנר יסכים בהתלהבות לכל מה שתאמרו בלי שיפוט? הרגשתם חופשיים לומר הכל בלי חשש מפדיחה?» עם עדי טרם ואיתמר קרביאן
פסטיבל נווה נאמן בהוד השרון בחינם» עם יוצרים שונים
חדש! חדש! חדש!מבית היוצר של החבר`ה מאיכילובקורס פסח בתיאטרון פלייבק לנוער אפריל 2024» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
סדנת פסיכודרמה עם מיכל א. עומר. לקראת הקמת הקבוצה אני מציעה "ערב פתוח" בין 18:00 ל- 21:00 ביום ג` או ה`. הערב בתשלום מופחת. הצטרפו כאן ונתאם מועד שנוח למרבית המשתתפים והמשתתפות.» עם מיכל א. עומר
הגוף ככלי ביטוי מרכזי המסלול מקנה ארגז כלים מקצועי ליוצר.ת הכולל: תנועה , משחק ומוזיקה לביטוי בימתי » עם קן הקוקיה- בית ספר לתיאטרון רב תחומי