בוגרת ביה"ס הגבוה לאומנויות הבמה "בית צבי", .בוגרת סדנת פסיכודרמה ב " לסלי קולג` " ואוניברסיטת תל אביב ? פסיכולוגיה ופילוסופיה, השלמות לתואר שני במחזאות.
תיאטרון התודעה הוא מקום בו יוצרים - בנגינה, בשירה, בביטוי מילולי, בריקוד ועוד, נאספים יחדיו כדי לגלות ולחשוף את השפה הייחודית שלהם. זהו מקום לאנשים מוכשרים, שחולמים לבטא את עצמם בחופש, ולומר את אשר על ליבם.מקום של אהבה לביטוי הנשמה.
אני בוגר ניסן נתיב מלמד ומופיע בתחום האימפרוביזציה מעל 20 שנה, אני מאוד אוהב ללמד אנשים חסרי נסיון את האיכויות לחיים שיש לאימפרוביזציה להציע
חיינו מורכבים מסיפורים. סיפורים קטנים, גדולים, שמחים, עצובים, יומיומיים, חד פעמיים פסיפס של סיפורים הנרקם בכל יום ומתווסף לאריג הסיפורים הקיים שלנו.
הילת אור ? המרכז לאמנויות הבמה לילדים נוער ומבוגרים פועל משנת 2003 .במסגרת חוגי התיאטרון לומדים במרכז - משחק, תנועה,פיתוח קול,עבודה על טקסט,תיאטרון אימפרוביזציה,מחזאות, איפור במה, קרקס,עבודה עם מסיכות ועוד.
תמר בורר יוצרת בימתית רקדנית, ומורה לבוטו יוצרת ומופיעה מזה 20 שנה בארץ ובחו"ל, עוסקת בחקר התנועה הפנימית וביטויה הרב גוני והטוטאלי כאחד מרבה לשתף פעולה עם אומנים מתחומים שונים ומלמדת בוטו לקהל הרחב ולאוכלוסיות ייחודיות
אלכס סטרניק, מנטור, יזם, מנחה בינלאומי לתחום ג`יבריש אימפרוביזציה, מביא השיטה לארץ ומקים מועדון היוגה צחוק הירושלמי הראשון שנוסד בארץ (אוגוסט 2004). בדצמבר 2004 ארגן את ביקורו של הוגה השיטה בארץ, ד"ר קטריה. קיבל את אות LAUGHTER AMBASSADOR על יוז
מורה בבית ספר, מתרגלת ומלמדת קפוארה למבוגרים ולילדים, ומדי פעם מקיימת מופע סטאנד אפ מקורי.
אנסמבל קרטושקס הינה קבוצת שחקנים ומוזיקאים מקצועיים העובדת בשיטת תיאטרון פלייבק. האנסמבל מקשיב לסיפורים מהחיים והופכם למופע אילתור אקטיבי, מרגש, מצחיק ומעניין. כל הופעה ייחודית, חד פעמית ובלתי צפויה!האנסמבל מקיים חוגי פלייבק לחובבים.
מאיה לאוב- חוקרה וחיה בודהיזם כ-14 שנה. מלמדת בפסיכודהרמה, ומטפלת מוסמכת בפסיכודרמה . עובדת במסגרות שונות עם פגועי נפש.
פסטיבל בת-ים הבינלאומי לתיאטרון ברחוב - ייפתח בחול המועד סוכות בין ה-2-4.10.12 - הפסטיבל חוגג את שנתו ה-16 !סדנאות אומן בחודש פברואר לקהל מקצועי בתחומי העיצוב והתיאטרון. עם ז`אק ליבשין, ופסקל לקוק, צרפת, ליסה ג`יקובסון וגיל בכר.
בבית האימפרוב נפגשות קבוצות האימפרוביזציה המובילות בארץ. בכל יום שישי עולים מופעי אימפרוביזציה קומית על הבמה, וב-23:15 מתחילה במה פתוחה המאפשרת לכל מי שרוצה לבחון את כשרונו באלתור...
מנכ?לית עמותת תיאטרון פלייבק החבר?ה מאיכילוב. מחברת הספר ?במה לכל אדם?.מרצה בתכנית המצוינים בבית ברל, ממייסדי איגוד תיאטרון הפלייבק הישראל. מדריכת מנחי פלייבק. יזמית בתחום תיאטרון הפלייבק. עוסקת בפלייבק למעלה מעשרים שנה.
Dance- Story אנסמבל תיאטרון פלייבק בתנועה בליווי מוזיקה חיה. שחקנים-רקדנים מקשיבים לסיפורים אישיים מהקהל ומשקפים אותם בתנועה וריקוד ללא מילים.
תיאטרון הידית הינו מרכז לתיאטרון נסיוני הפועל משנת 2002. התיאטרון ממוקם בפרדס חנה-כרכור מהווה בית ובמה לכוחות הקיימים באיזור היוצרים במשותף תיאטרון נסיוני ורב תחומי.
תיאטרון פלייבק אינדיגו במופע תיאטרון מוסיקלי המבוסס כולו על הסיפורים שלכם.
קבוצת תיאטרון פלייבק החבר?ה מאיכילוב נוסדה ב2003, והנה אחת הלהקות המקצועיות והמובילות בארץ! הקבוצה מפעילה תכנית הכשרה מעולה לקהל הרחב בתחומי תיאטרון הפלייבק, עמידה מול קהל, פיתוח היצירתיות, חדשנות ויזמות ועוד מנכלית הקבוצה- עינת משעל ניצן
החזון שלנו הוא טיפוח נקודת מבט יצירתית לחיים דרך אמנות האימפרוביזציה.צוות השחקנים: עופר רגירר, רונה זורלא, נועה יהודאי, גל בן ארצי, עופר אלוני, רענן פז, ליבי טננבוים. מוסיקאים: יואב לחוביצקי וארז כהן. מייסדת ומנהלת אמנותית: סיגלית מחבר