סדנה המתקיימת כפעימה חודשית, אוספת מתוך ואל החודש, 12 פעמים בשנה. עוגן, מרוכז, חי ונושם ריקוד. משחרר, אוסף, מנקה, ממלא, משמן את העיגולים והמעגלים בחיים, מאחד חלקים בפנים. כל פעם היא ייחודית, מתרחבת אל הרגע, ללא מאמץ בסטודיו ואל תוך החיים.
שיטת תנועה חדשה המביאה משמעות חדשה לשיעורי התנועה הקיימים. חוויה מרעננת, משחררת ובלתי נשכחת, הבונה כושר ומביאה לחיטוב הגוף, הרזיה והבנת היציבה. השיעורים נותנת אנרגיה לכל השבוע, מחזירים למרכז /ציר פנימי, מזרימים את האנרגיה/כוח החיים בגוף
מרכז תרבות ישראלי הפועל בשכונת נוה צדק בתל-אביב. מרכז המחול הוקם בשנת 1989 להיות בית למחול וליוצרים במחול בישראל ומרכז חינוכי לתרבות ולאמנות
מטפלת בתנועה בשיטת Expression Primitive מורה לריקודים לאטיניים וריקודי זוגות מתרבויות שונות
מופע מחול חדשני, ייחודי ומרתק על מסע חוצה גבולות, בשפע של דמויות ססגוניות, סגנונות מחול, וירטואוזיות, עושר ויזואלי
דנה הירש ליזר - לקחת מרחב לנשמה.סדנאות הבעה בתנועה לגילוי הרקוד האותנטי בהשראת שיטת פאולה,תנועה סומטית המבוססת על גירוי הגוף לתנועה ספונטאנית והרשאה לרקוד חופשי להתחולל. הזנה למרחב בטוח ומכיל המאפשר ביטוי אומנותי ודיאלוג מצמיח.
בבית הספר לאמנויות המחול שלושה מסלולים: מחול ותנועה, מורים בפועל ומסלול תיאטרון מחול
אקטיביסטית מחול, מורה וחוקרת תנועה, מייסדת "לרקוד לשם שינוי" - מחול ותנועה לריפוי אישי וחברתי. בוגרת ביה"ס לתיאטרון חזותי. בעלת תואר ראשון ושני מהאקדמיה למחול. מוסמכת בתנועה טיפולית מהמכללה האקדמית וינגייט.
שיעורי קבוצה או טיפולים אישיים בשיטת פלדנקרייז. להקלה על כאבים וקשיים הקשורים ליציבה ותנועה מאוזנת ומאורגנת. מומלצת כשיקום מפציעות ותהליכים גופניים דרמטיים. גו`ינטכניק: טכניקת שיעורי תנועה ייחודיים, המחזירים תנועה טבעית לגוף.
מדריכת LifeDance ריקוד החיים לנשים ומנחת סדנאות תנועה. מפיקה ומנחה חופשות סדנא בארץ ובחו"ל לפרטים נוספים אודותי ואודות הפעילות שלי מוזמנים להציץ www.sharonjoffe.com
מורה ומאבחנת באמצעות התנועה לגיל הרך. בעלת תעודה הסמכה מטעם "כישורי למידה" של רמי כץ וניסיון של למעלה מ 30 שנה. מפתחת גישת Cognitive Motion Therapy CMT, גישה טיפולית ייחודית של פיתוח כישורים ומיומנויות והתגברות על קשיים דרך החוויה התנועתית
המרכז מציע מגוון רחב של ארועים, למן מופעים בתחום של מוזיקה,מחול וערבי ספרות ועד לפסטיבלים ומופעי ג`ז וכמו כן ערבי קהילות. ועוד ערבי תרבות, העוסקים ביצירה תרבותית ייחודית לקהילה
המחול המודרני מחזק ומגמיש את הגוף ופותח פתח ליצירתיות ולהבעה אישית. יעל מלו מורה למחול בעלת ותק ומטפלת בתנועה.
שיטת ?ממעמקים? מבוססת על הקשבה לגוף, עבודה על תנועה רכה, נשימה מלאה ושיחרור הקול. הריקוד האישי נוצר מתוך הקשבה פנימה, ריקוד המתהווה ברגע, מתוך קבלה וללא ביקורת. עבודה בקבוצות קטנות, באווירה תומכת. מתאים לכל גיל ולכל אדם.
נטע גשרי, למדה פלמנקו במדריד ובארץ, טיפול בתנועה,מחול מודרני ואימפרוביזציה בסמינר הקיבוצים תל אביב.שעורים בימי ב אחהצ לילדים ובימי ד בערב למבוגרים.048571960 במתנ"ס טירת כרמל.
בלב שכונה שקטה בנהריה שוכן סטודיו 52 המציע מגוון רחב של חוגים ופעילויות לגוף ולנפש. בלט קלאסי בשיטת R.A.D- מגיל 4 ומעלה, מחול מודרני, ג`אז, וג`ודו. בנוסף חוגים למבוגרים- פלדנקיירז, מחשבת הגוף, ריקודי בטן, ומחול מודרני.
תחושות הגוף הן שער לעולם הפנימי.. התחושות הגופניות אוצרות מידע נפשי מורכב. במצב חצי מדיטטיבי (בטכניקת התמקדות על פי ג`נדלין) קשב לתחושות הגוף יביא לפתיחת הדרגתית של השער למעבר תכנים פנימים פחות מוכרים , מפגש עם תכנים אלה מחולל שינוי
בתקופה זו אני בארה"ב ולכן אין מפגשים. סליחה! הזמנה לפגוש את הגוף, עם הגוף ודרך הגוף. שיעורי קונטקט אימפרוביזציה ותנועה בצפון בקיבוץ חנתון, 20:00, מתאים לכל הרמות.
יעל ברקאי M.s , מטפלת מוסמכת בתנועה, מטפלת זוגית. הקימה ולימדה בקורס להכשרת מטפלים בתנועה בסמינר הקיבוצים תל אביב מ1993 עד 2014 . מנחה במסגרת הקורס להנחיית קבוצות באוניברסיטת תל-אביב. מנחה קבוצות וקורסים ומטפלת ביחידים ובזוגות.
קהילה בת קיימא של אמנים ואנשי סביבה אשר הקימה כפר אמנות אקולוגי בעמק האלה. מטרותיו: לעורר מודעות אמנותית וסביבתית ולהגביר את המעורבות החברתית מתוך אחריות לשלום כדור הארץ.