פסיכותרפיסטית בתל אביב ואונליין - טיפול רגשי פרטני ומפגשים בקבוצה.משלבת במפגשים עבודה עם קול ותנועה.במידה ואתם דור ראשון, דור וחצי ודור שני להגירה – הטיפול הזה בשבילכם.» עם מריה חרמוני
מזמינה אותך למפגש אישי חווייתי במרחב נעים ותומך, בו תוכלי להתחבר לעצמך פנימה דרך הגוף, להקשיב ללב ולנשמה, להשתחרר ממתחים ומדפוסים מעכבים, ולבחור מחדש.» עם סיגלית צפריר
בהרצאה זו נראה כיצד בעיות במערכות העיכול והנשימה יכולות להתפתח מתוך טראומות או אירועים רגשיים משמעותיים, ונשמע על דרכי הטיפול בפסיכותרפיה גופנית. כניסה חופשית בהרשמה מראש. הקליקו "הצטרפות".» עם גבריאל שירז
דרך המודעות לעולם הרגש והנכונות לפגוש ולהרגיש את הרגשות, נכיר את האישיות והנפש, נאיר נקודות עוורות, נרפא את פצעי העבר ונביא לחיים במודעות.» עם מעין צח
מרחב לבוא אליו להיות יחד.להביא נוכחות לכאן ועכשיו,ליופי ולכאב,לשאלה,לבקשה.לנוע,לנוח,לחלוק,להיות בדיאלוג לשיחזור,ריפוי ותנועת חיים מחודשת.עידית מורה ומלווה לתנועה,ריפוי והתא(ע)וררות הוליסטית.» עם עידית רוז
מחנה קונטקט במעיינות רמה"ג. מפגש עם כל הרבדים של אני, את ואנחנו. נתרגל נוכחות, מפגש שקט בריקוד, יוגה ואלתור חופשי. נתבל במפגש מוסיקלי בהנחיית שחר נדב.» עם זוהר רבינוביץ`
העבודה הטיפולית בפסיכותרפיה גופנית שואפת ליצור חיבורים בין פעולה, חשיבה ורגש על-מנת לאפשר תהליך אישי של שינוי וצמיחה, זאת בעזרת שלל אמצעים כגון דיבור, תנועה, מגע, מדיטציה, דמיון מודרך ועוד.» עם ד"ר אסף קידר
הי, שמי בר ואני מטפלת בתנועה מוסמכת, מטפלת דרך ריקוד ו/או דרך שיטת טיפול יפנית שנקראת "שין סן דו" (משמעות השם : גוף , נפש , דרך). מטפל במגוון מצבים: מחרדות ועד פוסט טרואמה, פרקינסון ועוד» עם בר המר שמואל
פסיכותרפיה לילדים ומבוגרים, התמחות בטיפול בבעיות לחץ, חרדה ובריאות הנפש.» עם שלי כהן - מנצחים את החרדות