הקטאידו היא אומנות תנועה ששורשיה טמונים באומנויות הלחימה היפניות.תנועה שמחה עוצמתית ורכה, דרכה מתגלה עוצמת הגוף והרוח.תנועה המחברת בין תנועת האדם לתנועת הטבע, בין אדם לאדם ובין אדם לעצמו.» עם מיכל בר-און
לנשימה, פתיחת רקמות הגוף בתלת מימד, חיזוק, הארכת שרירים, וייצוב השלד הצירי. הכל מתוך זרימה , ומיקצב פנימי בין התנועות. האימון הוא על מזרון אישי ומורכב מרצפי תנועה קצרים בכל רמות הגובה.» עם ורד צח
ניה מלמדת אותנו דרך אחרת לפתח כושר, דרך של שמחה ואהבת הגוף והתנועה. במהלך השיוערים תלמדי להרחיב את המנעד התנועתי שלך וכך להרחיב את עצמך. זהו שיעור שכולו חוויה חושית ורגשית. מוזמנת להתנסות» עם ניצן גנץ
בכל יום רביעי אנחנו נפגשות לבטא את עצמנו באמצעות המוזיקה, הריקוד, והמפגש האנושי. אין צורך בניסיון קודם או "לדעת לרקוד". הקבוצה פתוחה למשתתפות חדשות ומתאימה לנשים דתיות.» עם חגית ציוני
מרחב לבוא אליו להיות יחד.להביא נוכחות לכאן ועכשיו,ליופי ולכאב,לשאלה,לבקשה.לנוע,לנוח,לחלוק,להיות בדיאלוג לשיחזור,ריפוי ותנועת חיים מחודשת.עידית מורה ומלווה לתנועה,ריפוי והתא(ע)וררות הוליסטית.» עם עידית רוז
דמיינו לעצמכם עולם בו הגוף הוא המכחול, התנועה היא השפה והריקוד הוא הדרך. אוהבי הריקוד והתנועה מתכנסים פעם בשנה במקום אחד לשלושה ימים של חגיגה דרך הגוף.» עם האנשים מ BodyWays Site
שלום לך, שמי דורית בר, אני מטפלת מינית וזוגית הוליסיטית, אני מזמינה אותך להצטרף למעגל ריפוי והקשבה שמתאים לכל אשה - בזוגיות או שלא בזוגיות - שרוצה להתפתח בתחום יחסים ואינטימיות.» עם דורית בר
בית הספר לפסיכותרפיה הוליסטית במכללת רידמן מזמין אתכם לסדרת הרצאות מרתקת! הכניסה חופשית ומותנית בהרשמה מראש. הקליקו על "הצטרפות"!» עם מכללת רידמן