מזמינה אותך למפגש אישי חווייתי במרחב נעים ותומך, בו תוכלי להתחבר לעצמך פנימה דרך הגוף, להקשיב ללב ולנשמה, להשתחרר ממתחים ומדפוסים מעכבים, ולבחור מחדש.» עם סיגלית צפריר
ליווי תהליכי ריפוי בפסיכותרפיה מבוססת חוויה - שיחה ומיינדפולנסנשימה מעגלית (ריברסינג) בשילוב התמקדות - (פוקוסינג) ומגעמאפשרת גישה לחומרי נפש עמוקים, בהקשבה מלאת חמלה וכבוד למנגנוני ההגנה» עם רונית סרברו
קורס קרניוסקרל ייפתח ב 28/2/2016ימי ראשון 9:00-13:00קרניוסקרל היא הקשבה מאפשרת לתנועה הריתמית של נוזל המוח והשדרה. תפקידה לבטא את נשימת החיים שלנו ואת הבריאות בתוכנו. הכשרה למטפל מוסמך.» עם שי לי פיינברג
מחנה קונטקט במעיינות רמה"ג. מפגש עם כל הרבדים של אני, את ואנחנו. נתרגל נוכחות, מפגש שקט בריקוד, יוגה ואלתור חופשי. נתבל במפגש מוסיקלי בהנחיית שחר נדב.» עם זוהר רבינוביץ`
יש תקופות שעם כל מה שלמדת וחווית, נדמה שמשהו בחיים נעצר, או מבקש דרך חדשה שאינה ידועה עדיין. בוא/י ליצור תנופה בתנועת החיים ולגלות את החדש בסדרת מפגשים אישיים דרך תהליכי התמקדות .» עם איריס גלבוע
פשוט להיות עם מה שיש בתוכנו ובינינו, ביחד, מתוך הקשבה, סבלנות, קבלה וכבוד לקצב ולתהליך האישי.» עם רומה לוין
שביט הראל, מטפלת ביוגה תרפיה ובתטא הילינג, מדריכה ומלווה אנשים בתהליכי התפתחות תוך שילוב ידע וכלים נוספים. ניסיון של 20 שנה, יחס אישי ומקצועי.» עם שביט הראל
מאז ומתמיד האדם שחיי בממשק עם הטבע חקר את הכוחות הדינמיים הפועלים בעולם והשפעתם על עולמו הפנימי. בסדנה נתחקה אחר ארבעת האלמנטים ונחקור את התרחשותם הפנימית ואופן שימושם בחיי היום יום שלנו» עם עמית בן-דוד
ריטריט אינטנסיב אישי-פורמט בינלאומי יחודי שמאפשר לעבור תהליכי ריפוי טרנספורמטיביים וממוקדיםבליווי צמוד ובזמן קצר, בקרבה לטבע מסביב ולטבע הפנימיובהתאמה לצרכים האישיים שהכי יתמכו בריפוי שלך.» עם מאייה אלרון
אם קורה לכם שמגיע אליכם מטופל לטיפול או ליווי, חווה כאבים גופניים או תסמינים שונים ואתם מרגישים שחסר לכם משהו בארגז הכלים כדי לעזור לו.ה בצורה המיטיבה ביותר - הכלי הזה הוא בשבילכם.» עם אירית טסל