מסע חווייתי להתפתחות וגילוי עצמי דרך תנועה, ריקוד וצבע במרחב נשי נעים ותומך. בואי להתחבר לגוף שלך, להשתחרר, להפעים חיים בכל כולך ולחולל שינוי אמיתי בחייך.» עם סיגלית צפריר
מזמינה אותך למפגש אישי חווייתי במרחב נעים ותומך, בו תוכלי להתחבר לעצמך פנימה דרך הגוף, להקשיב ללב ולנשמה, להשתחרר ממתחים ומדפוסים מעכבים, ולבחור מחדש.» עם סיגלית צפריר
השיעור מאפשר התנסות בתנועה מובנית מעולם המחול, הריפוי ואמנות הלחימה. מפתח סיבולת לב ריאה, זכרון, מנעד תנועתי ומשפיע לטובה על כל הגוף ומצב הרוח.» עם יעל אשמן
12 מפגשים של הכרות עם מודל MindfulDANCE. הכרות עם עקרונות המינדפולנס ותרגול הקשיבות תוך כדי תנועה וריקוד. תרגול התבוננות אדיבה וחומלת אל הגוף, התנועה והמרחב, תוך כדי ריקוד והתמסרות למוסיקה» עם רונית באשר לזר
הטיפול בתנועה מאפשר לאחות מחדש את החיים. השימוש במגוון כלי טיפול מאפשר התחברות של כל אדם לכוחות היצירה המצויים בתוכו לצורך ריקוד חיים מחודש» עם נעמי שוורץ
בשיעורים, נתחיל את ההיכרות שלנו עם עולם הטאי צ`י. תרגילי בסיס, סדרת התנועות, והקדמה ללחימה» עם עמרי פישלוב
תנועה וריקוד הינה דרך נהדרת להביע את עצמינו, להתחבר אל עצמינו, לפרוח ולהתעצם. דרך הריקודים האוריינטלים נלמד את הטכניקה לייצר תנועה בגוף, להניע את הגוף, מתוך מודעות אישית וחיבור לנשיות.» עם אלה
קליניקה לטיפול בתנועה והבעה וטיפולים אנרגטיים» עם לירן גאיה