מי יהיה היוצראוצר הבא? #cureator ?Cureator=אוצר creator=יוצר. לאצירה, יצירה והפצה של תוכן איכותי ועדכני לכל מי שאוהב לזוזזזז» עם צוות האתר
אנחנו מזמינים אותך לשישה מפגשי העמקה בסטוריטלינג ועמידה מול קהל. בואו לשפר מיומנויות של עמידה מול קהל וסטוריטלינג אם זה במסגרת הרצאה, פרזנטציה, ישיבה, נאום במסגרת אירוע משפחתי או עסקי.» עם החבר`ה מאיכילוב
אנחנו מזמינים אותך להכיר ולהעמיק בעולם תיאטרון הפלייבק, להרחיב את ארגז הכלים המקצועי, לשכלל את אמנות ההקשבה, לרכוש מיומנויות של אלתור ועמידה מול קהל, לפתח את היצירתיות והספונטניות ולהנות!!» עם פלייבק החבר`ה מאיכילוב
אנחנו מזמינים אותך להכיר את עולם תיאטרון הפלייבק, לפתח את הספונטניות ההקשבה והיצירתיות, להרחיב את ארגז הכלים המקצועי, לרכוש מיומנויות של אלתור ועמידה מול קהל, ובעיקר להנות!» עם החברה מאיכילוב
הסלסה הוא ריקוד מלא בחיים, בתשוקה, ביצירה ובמקצבים משגעים. דרך הסלסה אנו יכולים לבטא את עצמו, להתחבר, לחלוק, לשתף וליצור עם כל פרטנר, מכל מקום בעולם, דרך השפה של הגוף.» עם תמר דני לנדאו
בשיעורי אימפרוביזציה נלמד איך לשחרר את הדמיון, איך להמציא סיפורים, ואיך לגלם מגוון דמויות. נלמד לקחת סיכונים, לשתף פעולה, ולצאת להרפתקאות. נקבל כלים לפיתוח יצירתיות, שחרור וספונטניות.» עם אלון נירגד גיא
הסדנא מתרחשת בסטודיו בעדנים בתוך אוהל מונגולי מדהים, את הסדנא מעבירה שרון גדרון.» עם שרון גדרון
שיעור הכרות, ללא התחייבות, לקורס אימפרוביזציה למתחילים עם יובל כהן. ממקימי הרכב האימפרוביזציה הוותיק בארץ - "למה אלפקה".» עם יובל כהן
אנחנו מזמינים אותך לקבוצת פלייבק תהליכית שנתית! הקבוצה מיועדת למתחילים ולבעלי נסיון. הקבוצה תתקיים לאורך כל השנה ותיפגש על בסיס שבועי למשך 35 מפגשים.» עם החבר`ה מאיכילוב
תיאטרון "כל-age" תיאטרון שהוקם כדי להגשים חלום לכל מי שרוצה לעמוד על במה ופספס את ההזדמנות ללמוד ללמוד בבית ספר למשחק.. סדנאות תיאטרון לכל הגילאים המחולקות לפי קבוצות» עם Nathalie Lisser Hazan