מסע קולי עטוף במוזיקה, חוויתי וחושי, כזה שמשלב הרבה התרגשות, כיף ושחרור ומאפשר לכולנו ליצור יחד ולחוד מנגינות חדשות בקול ובחיים. כולל גם פיתוח טכניקות מעול הפיתוח קול וגם התפתחות רגשית» עם מרב קלין
בלב המדבר, בעומקו של הנגב, במצפה רמון, מתחדש לו מרכז ייחודי של מפגש אנושי ויצירה. מעבר הוא בית הארחה למטיילים מהארץ ומהעולם, ולסדנאות ואירועים מגוונים ביותר.» עם דן ויניב
קליניקה לליווי רגשי, נפשי, רוחני ותודעתי עבור נשים ונערות.באמצעות תנועה הבעה וטיפולים אנרגטיים לחיים מלאים, מודעים והרמוניים.» עם לירן גאיה
שיתוף פעולה חדשני בין נגני ג?אז ופיוג?ן מהאיכותיים שנשמעים כיום ורקדנים בעלי שפה תנועתית מרתקת אשר יגלמו בהרמוניה מופע באטמוספירה עמוקה, פרועה ומהפנטת. ערב שבו הכל אפשרי .» עם מיכל בן ליאור רקדנית
שיעורים בשיטת אלכסנדר לשיפור היציבה, הפגת כאבים ושליטה טובה יותר בגופנו ובעצמנו.» עם אילן בחר
השיעור הפתוח מקדים לסדנה, ומאפשר טעימה והתנסות חווייתית. עלות השיעור הפתוח 50 ש"ח. 13/2/2023 19:00-20:30.הסדנה בת 10 מפגשים, 20/2-24/4, בשעות 18:30-21:00, בסטודיו ברכה (בווייז), פרדס חנה.» עם שרון כהן, בימוי והוראה
כמו צייד הפרפרים, לוכד האמן ברשתו רעיון.חיזיון עולה בדמיונו, והוא רושמו על דפיו. מרגע זה יוצא הרעיון למסע ארוך ומפותל בדרכו אל מימושו. ולבסוף, כשיעלו האורות, האם עדיין יפעם שם אותו הרעיון?» עם קן הקוקיה- אורי גולדשטיין
אוהבת לרקוד? מעונין להעמיק ולהתפתח? לתת ביטוי לקולך האישי? נעים פי 3 היא תכנית תלת חודשית המשלבת חשיפה למגוון תכנים תנועתיים מאתגרים ומעצימים וצוות מורים מעולה. » עם מיכל בן ליאור וצוות מורים
אנחנו מזמינים אותך לשישה מפגשי העמקה בסטוריטלינג ועמידה מול קהל. בואו לשפר מיומנויות של עמידה מול קהל וסטוריטלינג אם זה במסגרת הרצאה, פרזנטציה, ישיבה, נאום במסגרת אירוע משפחתי או עסקי.» עם החבר`ה מאיכילוב
הסלסה הוא ריקוד מלא בחיים, בתשוקה, ביצירה ובמקצבים משגעים. דרך הסלסה אנו יכולים לבטא את עצמו, להתחבר, לחלוק, לשתף וליצור עם כל פרטנר, מכל מקום בעולם, דרך השפה של הגוף.» עם תמר דני לנדאו