פסטיבל נווה נאמן בהוד השרון בחינם» עם יוצרים שונים
מתרגשים להזמין אתכם לשנת הפעילות הקרובה שלנו בשלל קורסים וקבוצות ברחבי הארץ!!!» עם עינת משעל
אנחנו מזמינים אותך לסוף שבוע של תיאטרון פלייבק!אם התחום כבר מוכר לך ובא לך להתרענן בעבודה עם פרטנרים חדשים ולהכיר את תפישה העבודה הפלייבקית של החבר`ה מאיכילוב, זו ההזדמנות!» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
אנחנו מזמינים אותך להכיר את עולם תיאטרון הפלייבק, לפתח את הספונטניות ההקשבה והיצירתיות, להרחיב את ארגז הכלים המקצועי, לרכוש מיומנויות של אלתור ועמידה מול קהל, ובעיקר להנות!» עם החברה מאיכילוב
אנחנו מזמינים אותך להכיר ולהעמיק בעולם תיאטרון הפלייבק, להרחיב את ארגז הכלים המקצועי, לשכלל את אמנות ההקשבה, לרכוש מיומנויות של אלתור ועמידה מול קהל, לפתח את היצירתיות והספונטניות ולהנות!!» עם פלייבק החבר`ה מאיכילוב
רוצים ללמוד טכניקת תיאטרון פלייבק? קורס החורף הזה מהמקצועיים והמיוחדים בארץ, עם מורים מנוסים שנבחרו בפינצטהמשתתפים מספרים: "קסם באוויר, מפגש כולל ומלמד..מקצועי, גיוון מדהים, נהדר ומרתק"» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
אנחנו מזמינים אותך לקבוצת פלייבק תהליכית שנתית! הקבוצה מיועדת למתקדמים. הקבוצה תתקיים לאורך כל השנה ותיפגש על בסיס שבועי למשך 35 מפגשים.» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
כששיטת ז`אק ל`קוק פוגשת תיאטרון פלייבק.סידרת מפגשים יצירתיים ואנרגטיים של עבודת גוף, בשילוב אילתור תיאטרוני, עבודה קולית, ותכנים אישיים.» עם אילת מלמד
אנחנו מזמינים אותך לקבוצת פלייבק תהליכית שנתית! הקבוצה מיועדת למתחילים ולבעלי נסיון. הקבוצה תתקיים לאורך כל השנה ותיפגש על בסיס שבועי למשך 35 מפגשים.» עם החבר`ה מאיכילוב