זוהי הזמנה - להתחבר לגוף שלך ולמסריו מתוך חמלה ואהבה - לצלול פנימה אל התחושות שלך, הרגשות, האמונות המנהלות אותך - להרפות מסיפורים ישנים, דפוסים - לרפא את הגוף ואת הנפש » עם רינה לויט ולינה טרנה
דרך האמן בסדנא המלאה והתהליכית לשינוי עומק משמעותי. שישה מפגשים למעבר דרך חסמי יצירה, וחיבור לחלומות. מתחייבים לדרך, מתחייבים לתוצאות» עם מיכל גזית
במפגשי ריברסינג, אנחנו נעבור חוויה של ריפוי והתמסרות.נפגש, נעשה מעגל הכרות, נדבר קצת על התמסרות וריפוי, נזיז קצת את הגוף ונצלול לתוך סשן נשימה.» עם אריאל גלילי
העבודה הטיפולית בפסיכותרפיה גופנית שואפת ליצור חיבורים בין פעולה, חשיבה ורגש על-מנת לאפשר תהליך אישי של שינוי וצמיחה, זאת בעזרת שלל אמצעים כגון דיבור, תנועה, מגע, מדיטציה, דמיון מודרך ועוד.» עם ד"ר אסף קידר
שיעורי יוגה לכל הרמות, שיעור דינאמי ומעמיק, תוך שימוש באלמנטים של תרגילי נשימות,דמיון מודרך, מדיטציה, תטא הילינג. באזור השפלה: גאליה, רחובות ההולנדית, גבעת ברנר, באר יעקב, נס ציונה..» עם קארין גבאי דורגה
כל יום א` בבוקר, 8:15-9:15 נתרגל את התודעה שלנו לשקט וצלילות. נתרגל את הלב שלנו לסבלנות ונדיבות. נכין את יומנו, את השבוע שלנו, לכזה שנושא את האיכויות שאנחנו מאחלים לעצמנו.» עם יעל רורמן קרספי
בהדרכה ננפץ מיתוסים על מדיטציות, דמיון מודרך ואיך הוא יכול להיות כלי גם עבורך להטעין, להרגיע, לרפא!!חצי שעה של טיפים, כלים ותהליך של דמיון מודרך במתנה!!! » עם רינה לויט
הקבוצה מתאימה לכל מי שהתנסה ותירגל/ה מיינדפולנס בקורס MBSR או במסגרת דומה ומעוניינ/ת להקדיש זמן שבועי לתרגול ולמידה מעמיקה. המפגש כולל תרגול מונחה, שיתוף והעמקת התרגול שלנו בחיי היומיום.» עם סהר רוקח
הקטאידו היא אומנות תנועה ששורשיה טמונים באומנויות הלחימה היפניות.תנועה שמחה עוצמתית ורכה, דרכה מתגלה עוצמת הגוף והרוח.תנועה המחברת בין תנועת האדם לתנועת הטבע, בין אדם לאדם ובין אדם לעצמו.» עם מיכל בר-און
יצרנו מערכת שעות משולבת, ומערכת השעות אונליין תמשיך לפעול במקביל למערכת השיעורים שמתקיימים בסטודיו.בנוסף, הקמנו ספריית וידאו בה ניתן לצפות בשיעורים המקוונים בזמנכם החופשי.» עם טובי המורים