בואו ללמוד כיצד לשמור על נשימה איטית ועמוקה, להרגיע מתח פנימי ולחזק את מערכת החיסון. יום לחיזוק הבריאות לטובת צוות הקורונה של בית חולים מאיר.» עם מארק ויסמן גד לוי גולן
למתלהבים לעומק, לסקרנים לאורך זמן, למחוייבים עם חיוך - מסע התפתחות אישי גוף ונפש, בקורס הכשרת מורי יוגה.» עם אסתי אור ים
יצרנו מערכת שעות משולבת, ומערכת השעות אונליין תמשיך לפעול במקביל למערכת השיעורים שמתקיימים בסטודיו.בנוסף, הקמנו ספריית וידאו בה ניתן לצפות בשיעורים המקוונים בזמנכם החופשי.» עם טובי המורים
התמקדות היא שיטה רבת עוצמה לטיפול ושינוי עצמי. מתוך מחקר שבו בחנו טיפולים פסיכולוגיים מוצלחים. בעיותינו קיימות ברובד העמוק של גופנו וברובד זה, שאינו מוכר לרוב האנשים, הן גם ניתנות לשינוי.» עם דישה לנה סלמן
צחוק הוא עניין רציני. שטויות הן דרגה גבוהה של חוכמה. המסע הארוך ביותר מתחיל ונגמר כאן ועכשיו. זוהי חוכמת השוטה, שמייצג אותה הקלף ללא מספר מחפיסת קלפי הטארוט: הג´וקר» עם אלכס סטרניק ו ד"ר יואב בן דב
קבוצת ישיבה פתוחה למתרגלים חדשים וותיקים ישיבה משותפת ושיח פתוח ברוח הדהרמה.» עם נועה נחום
שעורי יוגה ויוגה תרפיה פרטי/קבוצה (1-30 אנשים) לכל הגילאים. השעורים מתבססים על ויג`נאנה וסגנונות נוספים, תוך מתן דגש לפיתוח המודעות הגופנית, חיזוק, הגמשה ותרגילי נשימה.אפשר גם בזום!» עם ד"ר מיכל לביא (PhD)
סדרת תרגילי צ?י קונג העוסקת באיזון המערכת הרגשית וההורומלית לנשים» עם אילת אולמן
שיעורים המתקיימים בימים ראשון ושישי בדום יוגה באמירים בהדרכת המורה אורלי שעיה.» עם אורלי שעיה
הקשבה היא נוכחות. היא ידיעה של מה שמבקש ממני הרגע הזה. הקשבה משותפת היא השראה, יצירה, אחדות. החיים מבקשים תנועה, מערכות היחסים שלנו ניזונות מהקשבה.» עם גבריאלה שיר