שיעור קבוע בן שלוש וחצי שעות ושבו נתרגל מדיטציה, אסנה, נשימות ולימוד טקסטים. מטרת השיעור לבנות אימון אישי יציב ולבסס חברותא של אימון ולימוד משותפים.» עם יעל אופיר
מרכז חיבורים בנמל ת"א מתרחב ומשכיר חדרי קליניקה וסטודיו לקבוצות במחירים נוחים, חניה חינם, גישה נוחה, פינת קפה וכיבוד וים, ים ים משקיף מכל חלון!!» עם מרכז חיבורים
צ`י קונג הוא אומנות חיים המתאימה לכל גיל. בסדנה נפגוש טכניקות ותרגולים שונים מעולם הצ`י קונג. זוהי הזדמנות לפגוש באופן מעמיק את השקט והעוצמה של הצ`י קונג.» עם אהרונה ישראל
לימוד מפורט דרך מסרים המתקבלים בתקשור און ליין של חיבור אל הנשמה לחיינו. שומעים, שואלים, מתחברים, מבררים ומקבלים כלים נפלאים לחיים. יפתח והודיה נתיב מתקשרים ומעבירים מסרים ותדרים משלימים.» עם יפתח נתיב
שיעורים המתקיימים בימים ראשון ושישי בדום יוגה באמירים בהדרכת המורה אורלי שעיה.» עם אורלי שעיה
שבת תרגול מדיטציה:אפשר לעצור, לשהות, לחיות באמת לא מחוץ לחיים אלא דווקא מתוכם. השבת תכלול תרגול בישיבה, הליכה, לימוד, אכילה מודעת, הרפיה ושיתוף.לפרטים ולהרשמה:» עם חגית הרמון
סדרת תרגילי צ?י קונג העוסקת באיזון המערכת הרגשית וההורומלית לנשים» עם אילת אולמן
פשוט להיות עם מה שיש בתוכנו ובינינו, ביחד, מתוך הקשבה, סבלנות, קבלה וכבוד לקצב ולתהליך האישי.» עם רומה לוין
בית הספר לטאי צ`י ברחובות מזמין אותכם ללמוד את הדרך הסינית לחיים של רוגע ושלווה.» עם גיא אריאלי