לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

דיקור קוסמטי באמצעות דרמה רולר ביתי

דיקור קוסמטי דרמה רולר - שי כהן - דרך גוף
דיקור קוסמטי דרמה רולר - שי כהן - דרך גוף
מאת: שי כהן


טיפול בעזרת דרמה רולר יוצר אלפי תעלות מיקרוסקופיות על פני העור ומסייע בהחדרת חומרי לחות והזנה. טיפול בעזרת דרמה רולר יעיל להעלמת קמטים, העלמת קמטים בצידי העיניים והפה ומיצוק העור. דרמה רולר הינו מכשיר קוסמטי קטן הבנוי מידית וגלגלת מיקרו מחטים באורכים של 0.2 מ"מ ? 0.3 מ"מ בהתאם ליישומים השונים.

דרמה רולר הינו מכשיר קוסמטי קטן הבנוי מידית וגלגלת מיקרו מחטים באורכים של 0.2 מ"מ ? 0.3 מ"מ בהתאם ליישומים השונים. הטיפול בעזרת דרמה רולר מעורר את העור ליצור עצמי של קולגן ואלסטין, החומרים החיוניים ביותר לבניית נפח רקמת העור ולמיצוק העור.

טיפול בעזרת דרמה רולר יוצר אלפי תעלות מיקרוסקופיות על פני העור ומסייע בהחדרת חומרי לחות והזנה. טיפול בעזרת דרמה רולר יעיל להעלמת קמטים, העלמת קמטים בצידי העיניים והפה ומיצוק העור.

דרמה רולר ביתי מתאים לטיפולי יופי ביתיים בפנים, לטיפולי העלמת קמטים וקמטוטים בפנים ובאיזור העיניים והפה, מתאים לעור דק ולעור רגיש.

דרמה רולר - יעילות:
העלמת קמטים וקמטוטים בפנים שיקום והצערת העור מילוי קמטים וקמטוטים החדרת חומרי לחות טיפול בנשירת שיער
הטיפול בעזרת דרמה רולר משפר את חדירות תכשירי הטיפוח ואת יעילותם.

דרמה רולר מסייע בהחדרת חומרי לחות ותמציות טיפוח לעומק העור, הטיפול בדרמה רולר מוליך את חומרי לחות לעומק העור ומשפר באופן משמעותי את ספיגת החומרים בעור. לעור קיימת מערכת הגנה המונעת חדירה של חומרים לעומק העור. דרמה רולר יוצר כ20000 חרירים מיקרוסקופיים על פני העור, במהלך הטיפול המחטים מוליכות את חומרי הלחות והטיפוח לעומק העור אל שכבת הדרמיס דרך חומת ההגנה של העור.
האם טיפול העלמת קמטים בעזרת דרמה רולר ביתי

האם דרמה רולר יכול לגרום נזק לעור?

הטיפול בדרמה רולר ביתי להעלמת קמטים הוא טיפול בטוח, ללא סכנה וללא תופעות לוואי. הטיפול יוצר אלפי חרירים המסייעים בספיגת חומרי לחות והזנה דרך שכבת האפידרמיס אל שכבת הדרמיס. לאחר הטיפול בדרמה רולר התעלות הזעירות נסגרות, העור משקם את עצמו, יוצר תאי עור חדשים ומאיץ את ייצור הקולגן והאלסטין.

לטיפול העלמת קמטים ביתי יש להשתמש בדרמה רולר מחטים במידות 0.2 ו 0.3 מ"מ. קוסמטיקאית יכולה לטפל ברולר מחטים עד אורך של 0.5 מ"מ. טיפול בדרמה רולר מחטים באורך ארוך יותר 1.0 ו 1.5 מ"מ נעשה אך ורק על ידי רופא. הטיפול בדרמה רולר ביתי הוא טיפול בטוח וללא כאבים, הטיפול אינו מצריך אלחוש או הרדמה באזור המטופל.

איך בדרמה רולר ביתי ובאיזה תדירות מומלץ לטפל?

לפני הטיפול בדרמה רולר יש לנקות את העור באופן יסודי, רצוי לנקות בעזרת פילינג גרגירי ביתי לחידוש העור. לאחר ניקוי העור יש למרוח שכבה דקה של קרם לחות או סרום העשרה על הפנים ולגלגל הלוך וחזור במשך 10-15 פעמים בכל אזור בכיווני גלילה כפי שמתואר בציור. יש ללחוץ בקלות ולהתאים את הטיפול לסוג העור ולרגישות העור.

מומלץ לטפל בעזרת דרמה רולר הביתי להעלמת קמטים בקביעות 1-3 פעמים בשבוע, לאחר הטיפול במכשיר דרמה רולר יש לחטא את המכשיר ולשמור במקום בטוח. אורך החיים של דרמה רולר ביתי הוא כשנה.

התוויות נגד ? למי הדרמה רולר להעלמת קמטים אינו מתאים
הטיפול בדרמה רולר אינו מומלץ במקרים הבאים:
אנשים עם עור מגורה / אקנה מוגלתי / דלקת / הרפס ואנשים עם נטייה לקופרוז ? כלי דם בולטים על פני העור.

המאמר פורסם גם כאן »

שי כהן מדיקל ביוטי מתמחה במכשור קוסמטי לשימוש ביתי ומקצועי, מכשירי טיפוח לעור הפנים והגוף למיצוק והבהרת העור, מילוי קמטים, מתיחת ועור ומגוון טיפולי יופי להאטת הזדקנות העור ולחידוש העור, ניתן לרכוש באתר מגוון מכשירי טיפוח לטיפול בעור הפנים והגוף

כל המאמרים של שי כהן:

טיפול פיזיותרפיה ביתי נגד כאביo

טיפול פיזיותרפיה ביתי נג

טיפול פיזיותרפיה ביתי נגד כאביo מכשירי טנס משמשים פיזיותרפיסטים מרפאות כאב ומכוני פיזיותרפיה לטיפול בכאבים, כאבי גב, כאבי כתפיים, כאבי שרירים, כאבי פרקים, כאב אקוטי וכאב כרוני. היום ניתן לקבל טיפול פיזיותרפיה בבית, בשיא הנוחות. מכשירי טנס ביתיים יעילים להרגעת כאבי גב תחתון, כאבי גב עליון, כאבי כתפיים, טיפוח הגוף, מיצוק שרירים וחיטוב הגוף.» מאת שי כהן

מתיחת עור הפנים והגוף באמצעות מיקרו זרם

מתיחת עור הפנים והגוף בא

מתיחת עור הפנים והגוף באמצעות מיקרו זרם גלווני זו טכניקה קוסמטית לא פולשנית, בטוחה ויעילה אשר משפרת את מראה העור ובריאות העור טיפול גלווני נעשה בטכנולוגיות שפותחו בתחומי הרפואה והפיזיותרפיה» מאת שי כהן

חידוש עור הפנים והגוף בעזרת טיפול באור

חידוש עור הפנים והגוף בע

חידוש עור הפנים והגוף בעזרת טיפול באור אינפרא אדום מהווה חלופה לניתוח קוסמטי של עור נפול ורפוי, עור עם קמטים, טיפול באור אינפרא אדום מבוסס על הקרנת קרני אור אשר מחדשים ומהדקים את העור.» מאת שי כהן

האם ניתן לעצור את מחוגי הזמן?

האם ניתן לעצור את מחוגי

אנטי אייג`ינג העידן החדשהיום בעזרת טכנולוגיות חדישות ניתן להיעזר במכשירים בייתים וידידותיים לשימוש ולטפל בעור באופן מקצועי ובנוחיות המרבית. בעזרת המכשירים הייעודיים ניתן להספיג חומרי לחות, ההזנה, הבהרה וטיפוח קוסמטיים אל תוך העור, לחדש את העור ל» מאת שי כהן

שיתוף חברים
עם : שי כהן