לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

אלוהים ביוגהלפני מספר שנים, העברתי שיעור יוגה פרטי לבחורה שהגיעה אליי עם דימוי גוף נמוך, וחוסר אמונה בעצמה. בצעירותה עברה התעללות מינית.

באחד השיעורים היא לפתע שאלה אותי בתמימות: "האם אלוהים קשור ליוגה"? השבתי לה שלדעתי, התשובה יכולה להתגלות מתוך התנסות.

תוך כדי האימון הובלתי אותה מתנוחת הכלב לתנוחת לוחם מספר 1. מתנוחת הכלב עם ראש למטה ביקשתי ממנה להביא את רגלה הימנית קדימה מבין הידיים, ולסובב את כף רגלה האחורית בזווית של 45 מעלות הצידה. רגליה היו נטועות באדמה, ביטנה התרככה, ולאחר שהרגישה נתמכת ויציבה מלמטה, היא פשוט הרפתה. ומתוך הרכות והשחרור, היא חשה כוח עולה מלמטה וממקום פנימי בתוכה, שהניע והעלה את שאר גופה למעלה, וידיה נחו לצידי גופה, ושם היא פשוט - נחה. מבט שליו ומעונג הציף את פניה, ואז היא פקחה את עיניה ואמרה בקול מופתע ומרוגש: "אני מרגישה עכשיו את אלוהים".


כשמישהי כמוה, עם כל כך הרבה כעס וספקות כלפי קיומה וכלפי העולם, אומרת דבר כזה, בשיא הרצינות, ובוחרת לקרוא לזה אלוהים, אותי זה ריגש!

מיה גולדשטיין מורה ליוגה מזה 17 שנים. מוסמכת ביוגה מטעם מרכז שיווננדה בהודו ובוגרת קורס מורים בכירים בשיטת ויג`נאנה בוינגייט, עם אורית סן גופטה. עוסקת באומנות בצילום. מטפלת בשיטת ״קשב לנשימת החיים״ מתוך תרפיית הקרניו סקרל.

כל הרשימות של מיה גולדשטיין:

יוגה ואלצהיימר

יוגה ואלצהיימר

לפני שנים, לימדתי בארה״ב חוג יוגה לקבוצת מבוגרים בשלבים שונים של מחלת האלצהיימר.» מאת מיה גולד

יוגה ואלצהיימר

יוגה ואלצהיימר

» מאת מיה גולד

כל הפעילויות של מיה גולדשטיין:

שיעורי יוגה ברמת גן

יוגה רמת גן

נלמד את עקרונות תרגול היוגה ממקום של חקירה, והבנת האינטיליגנציה הפנימית הטבועה בגופנו. השיעורים מתקיימים בסטודיו נעים ובאיזור שקט ברמת גן.» עם מיה גולדשטיין

ראשון-שישי
שיעורי יוגה ברמת גן

יוגה רמת גן

עם: מיה גולדשטיין

מתי: ראשון-שישי  | 

שתפו חברים