לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

מי מפחד ממחלות החורףמדהים לגלות כל פעם מחדש שככל שאנחנו נלחמים במחלות כך הן רק
הולכות ומשתכללות. מקובל לראות במחלות החורף כביטוי למערכת חיסונית נמוכה וכמטרד שיש להימנע ממנו, אולם לא תמיד כך הוא הדבר.


מדהים לגלות כל פעם מחדש שככל שאנחנו נלחמים במחלות כך הן רק הולכות ומתחזקות ומשתכללות.
מקובל לראות במחלות החורף כביטוי למערכת חיסונית נמוכה וכמטרד שיש להימנע ממנו, אולם לא תמיד כך הוא הדבר.

נכון שהסיבה העקרית למחלות החורף היא ירידה של המערכת החיסונית,אך לא רק ויש לבחון כל מקרה לגופו. מחלות החורף הם דרך נהדרת של הגוף לחזק ולשכלל את המערכת החיסונית וגם לנקות את הגוף ממשקעים ומטענים רגשיים (נשימה, ליחה). הרבה פעמים מחלה מגיעה גם כשהצורך של הגוף במנוחה לא נענה וזו הדרך של הגוף להשיג את מבוקשו. במקרים אחרים היא מעידה על תהליכים פנימיים שמתבשלים במערכת והמחלה היא אחת מהדרכים של הגוף לעכל אותם. אם נתבונן פנימה, נקשיב לגוף ולמסר שהוא מוסר לנו דרך המחלה נוכל להשתמש בה ולגדול דרכה. בכל מקרה, חשוב לתמוך בגוף ולהזין אותו במזון בריא ומזין עשיר ומחמם.

בכדי להקל על התהליך מאוד מומלץ להתאים את שעות הערות לשעות האור של היום, לנוח יותר, לפתוח את היום בתנועה ובהליכה (בכדי להניע את נוזלי הדם והלימפה), להתפנק מדי פעם באמבטיית שמש נעימה (שהשנה יש ממנה בשפע), לחמם את הגוף כשקריר ולאפשר לו להזיע כשחם. לשתות מים חמים עם לימון, ג`ינג`ר ודבש, ומדי פעם תה עם עלים שמחזקים את מערכת החיסונית כמו עשב לימון, מרווה, אורגנו, טימין, לימונית ורוזמרין. לחזק את הגוף עם ויטמין סי, כוס של מיץ רימונים ושום. מומלץ להימנע מאכילת מוצרי חלב מאחר והם נוטים להגביר את הליחה ולהעדיף דגנים וקטניות מלאים וירקות בצבעים שונים עם דגש על הירוקים. והכי חשוב לשתות הרבה מים.

חורף מהנה וקל

המאמר פורסם גם כאן »

יול מלאכת ריפוי לגעת במקום שממנו הקושי מתחיל... מפגשים אישיים, סדנאות, קרמים בהתאמה אישית.
יול 054-6324422
בקרו אותי גם באתר: www.Yolway.co.il

כל המאמרים של יול מלאכת ריפוי:

להשתמש בדאודורנט מבלי להסתכן בסרטן שד

להשתמש בדאודורנט מבלי לה

דאודורנט טבעי נחשב לאחד הגורמים החשובים בחיזוק בריאותו ותיפקודו התקין של הגוף.» מאת יול זיגלבאום

פורים והבלגן שלפני הסדר החדש

פורים והבלגן שלפני הסדר

ה"בלגן" שאנו עוברים בתקופה הזו מאוד אופייני לזמן זה של פורים. זמן שמהווה הכנה לסדר החדש של השנה החדשה-סדר פסח. בזמן זה יש לנו הזדמנות נהדרת לבטא צדדים חדשים בתוכנו ולצרף אותם לחוויה שלנו כמהות חופשית ושלמה.» מאת יול מלאכת ריפוי

פורים והבלגן שלפני הסדר החדש

פורים והבלגן שלפני הסדר החדש

» מאת יול מלאכת ריפוי

להסכים לחוש את הכאב

להסכים לחוש את הכאב

השריפה בכרמל היא אחת מהדרכים של התודעה הישנה לשחרר את עצמה מתוך האדמה, מתוך התודעה קולקטיבית. חשוב להסכים לחוש את הכאב, ולהתאבל על הישן וליד הריק שנוצר ללמוד על החדש.» מאת יול מלאכת ריפוי

להסכים לחוש את הכאב

להסכים לחוש את הכאב

» מאת יול מלאכת ריפוי

שיתוף חברים
עם : יול מלאכת ריפוי