אני מלמדת שיעורי אדריכלות התנועה ומורה לתנועה מ2006. העלתי מעל 150 שיעורים עבורך לרקוד מכל מקום בכל זמן - חינם. בואי לרקוד כריפוי עצמי דרך תנועה יחד איתי: שיעורים ביו טיוב, פנים מול פנים, קורסים וסדנאות.
אני נזכרת בשאלה שהוצגה בפני האדריכל לואיס קאהן: מה הוא בית ספר? התשובה שנתן הולידה בתוכי הבנה ל"אימבודימנט": אדריכלות וגוף, שניהם מהווים "אימבודימנט".» מאת עדי גורן
אני מלמדת שיעורי אדריכלות התנועה ומורה לתנועה מ2006. העלתי מעל 150 שיעורים עבורך לרקוד מכל מקום בכל זמן - חינם. בואי לרקוד כריפוי עצמי דרך תנועה יחד איתי: שיעורים ביו טיוב, פנים מול פנים, קורסים וסדנאות.