לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

להרגיש מדהים עם עצמך -רגטון קובני לנשים ברמת השרון

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם חן ליזרע
ריקודי זוגות »  ריקוד קובני »  תכניות לימוד ריקוד קובני »  ריקוד קובני ברמת השרון »

הצטרפ/י
עם : חן ליזרע
מתי : רביעי- רביעי 8/3/2017-4/1/2017 20:00-21:30
היכן : מגוונים אלון
עלות : ₪900
עם :

חן ליזרע

הרגטון הקובני מדליק את האש הפנימית ומוציא מאיתנו הרגשה מדהימה לגבי עצמנו. הוא חושני ופלרטטני- אישה מושכת דרך שפת גוף שמייצרת עניין וחיבור. מעלה את האטרקטיביות ומוציא מאיתנו הרגשה מדהימה

הרגטון הקובני הוא חושנית ופלרטטני - האישה משתמשת בתנועות הגוף כדי לייצר הנאה ולמשוך אליה. זה משחק כיפי שמדליק את האש הפנימית, מעלה את האטרקטיביות וכוח המשיכה שלנו, ומוציא מאיתנו הרגשה מדהימה לגבי עצמנו.

הקורס ימשך 10 שבועות ויאפשר לכן ללמוד איך לרקוד מהתנועה הראשונה. נתמקד בתנועות גוף והסברוסורה - כל הקסם התנועתי הנשי החושני .
חמישה אלמנטים חשובים מרכיבים את התנועות הקסומות של הריקוד האפרו קובני - אלגנטיות, התכוונות, מקצב פנימי, סברוסורה ושובבות (במובן המפלרטט)

10 שיעורים של שעה וחצי כל פעם. מיועד לרציניות שאוהבות לעבוד לעומק ורוצות לדעת איך לזוז סקסי כמו בקובה. יחס אישי, עבודה לעומק והמון כיף.

מהרו להירשם - קורס לא נפתח כל שבוע !!!
**************************************************
תנאי החזר: של מגוונים אלון רמת השרון.

עלות 900 שקלים, מע"מ כלול.

>> יש גם אפשרות לשיעורים פרטיים, שיעורי זוגות וקבוצות פרטיות.

*************************************************
?חן היקרה, אני לא נוהגת להשתפך בפייסבוק אבל הפעם יש לי סיבה אמיתית. כבר 4 וחצי חודשים שאני רוקדת אצלך באופן קבוע פעם בשבוע ולפעמים יותר.. לימדת אותי סלסה קובנית - מהי? מרמת הבסיס באופן יסודי ללא הנחות, לימדת אותי מהי התמדה, והסברת שלאט לאט עם השקעה מרובה גם מגיעות תוצאות. בארץ מתייחסים לסלסה כתחביב ואת הראית לי את הסלסה המקצועית הקובנית הייחודית כמו שמלמדים בקובה מהצעד הראשון.. התייחסת לזה במלוא הרצינות וההשקעה ואני באמת לא חושבת שבחוגים למבוגרים בארץ משקיעים ברמה כזו של רצינות. אז נכון שאני ממש בהתחלה אבל הצלחת להחדיר בי מוטיבציה ואהבה גדולה לעולם הסלסה הקובנית עד שלא בא לי להפסיק לרקוד וללמוד לרקוד.. תודה על התקופה המדהימה הזו, חוללת בי שינוי לא רק גופני, גם אישי ונפשי, גרמת לי בדרכך המקצועית להתחבר יותר לעצמי דרך הריקוד. את אשה מדהימה עם ניסיון חיים עצום והצלחת להשפיע עלי לטובה בדרך המיוחדת שלך. חיברת אותי לעולם מיוחד, לערוצים אחרים ונסתרים. אין לי ספק שיש לי עוד דרך ארוכה איתך.. אני מאמינה שאנשים לא נפגשים סתם, אז תודה על שיעורים חשובים בחיים! ולחיי שיעורים חדשים בבוא העת כשתחזרי מהמסע שלך.. מאחלת לך תקופה נעימה, כייפית, מאתגרת וסברוסורית בקובההה. חן ליזרע.. תפיצו את השמועה?

חן ליזרע

חן ליזרע היתה בעלת אחת מהאקדמיות הקובניות הטובות ביותר בקנדה קרוב ל 10 שנים. היא לומדת למעלה מעשור עם טובי הרקדנים המקצועיים בקובה והופיעה על במות של קונגרסים נחשקים ברחבי צפון אמריקה. היא מעבירה סדנאות טרנספורמטיביות לזוגות,רווקים ונשים
הצטרפו להחלפת פרטי התקשרות ו/או להמשך הזמנה

>
מיה גולד
<

שיתוף חברים
עם : חן ליזרע
מתי : רביעי- רביעי 8/3/2017-4/1/2017 20:00-21:30
היכן : מגוונים אלון
עלות : ₪900