לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

אקסטטיק דאנס LAB המעבדה לריקוד חופשי

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם מלי חלוצי זוהר
ריקוד חופשי »  ecstatic dance אקסטטיק דאנס »  סדנאות ecstatic dance אקסטטיק דאנס »  ecstatic dance אקסטטיק דאנס »

להצטרפות והזמנה
עם : מלי חלוצי זוהר
מתי : שבת 19/6/2021
עם :

מלי חלוצי זוהר

מתוך התשוקה לרקוד.. מתוך האהבה למוסיקה .. והסקרנות לגלות את עצמינו בעוד דרכים. אקסטטיק דאנס היא תנועה בינלאומית שמבוססת על ריקוד חופשי מחוץ לקונטקסט של מסיבה וארוע חברתי.
באים לרקוד נטו ולגלות את עצמינו דרך התנועה, להרשות לגוף להביע את עצמו ולנפש להיות חלק מזה. . ובכך נוצר מרחב של ריפוי אמיתי.

ההתכוונות היא ליצור מרחב שבו הריקוד הוא באמת חופשי ויש מקום לשים את עצמינו בתוך מחווה של ביטוי נטול שיפוט, על עצמינו ועל אחרים. ההתכוונות הזו בצרוף עם ההנחיה מאפשרת לנו לשחרר את התנועה הטבעית של הגוף ובכך להביא ריפוי לגוף ולנפש. זוהי חוויה של גילוי עצמי על רבדיו השונים.

איך זה עובד?

הסשן מורכב מכמה חלקים -

החל מהנחייה שמשלבת תנועה ותודעה -
לאחר מכן אנחנו עולים על גל מוסיקלי, שמתחיל שקט ורגוע,
ולאחר מכן נוסק לגבהים ולמחוזות סוערים יותר
ובסופו מנחית אותנו חזרה אל מקום של שקט והתכנסות שגם הוא מלווה לעיתים בהנחייה.

המרחב, אינטימי ועוטף נשאר ללא דיבורים.
ומותיר את מרכז ההתרחשות עבור הביטוי של הגוף וכאשר הגוף משתחרר, נפתחים בפנינו עולמות ורבדים עמוקים.

ההזמנה היא ליצור אזור נטול שיפוט ככל האפשר - המקום הזה נוצר כדי לאפשר את החופש התנועתי, לגלות בתוכינו תנועות חדשות פנימה והחוצה ולשאוב השראה מאחרים על הרחבה. לכן במידת האפשר נפתח את היכולת להשאר ללא שיפוט כלפי עצמינו וגם כלפי האחרים. - אנחנו מוותרים מראש על הגדרות של יפה ולא יפה. נכון ולא נכון. מותר ואסור. ומרחיבים את הגבולות שלנו.

מלי חלוצי זוהר - יוצרת ומחזיקה מרחבים בפנים ובחוץ . דיג׳יי Mayo. לנצח מחפשת (ומוצאת) עוד מוסיקה טובה שתגרום להתאהב בריקוד. מנחה של אקסטטיק דאנס וסדנאות התפתחות אישית. מאוהבת במרחבים שמאפשרים התפתחות והעצמה, חוקרת את הקשר בין מוסיקה לתדרים של תודעה. מייסדת דאנס-lab, המעבדה לחקירה עצמית וצמיחה אישית דרך כייף, מוסיקה וריקוד. שוחרת מסעות. עוסקת בתחום ההוליסטי - מטפלת בעיסוי הוליסטי, הילינג, רפואה אלטרנטיבית . מטפלת בפסיכותרפיה מבוססת אימון ומיינדפולנס , מורה ליוגה ברוח השאדו.

מלי חלוצי זוהר

למדתי שיש הרבה מפתחות והרבה דלתות , וכולם מובילים אל השמיים הפתוחים. השאלות שתמיד הנחו אותי : איך אנחנו שומרים על ניצוץ החיות בתוכינו? איך אנחנו משמרים את הסקרנות, את השמחה ואת הפתיחות? איך אנחנו צומחים לתוך הפוטנציאל האינסופי שטמון בנו?

12 אהבו את מה שקורה כאן ולחצו על אייקון הלב

שיתוף חברים

עם : מלי חלוצי זוהר
מתי : שבת 19/6/2021