שיתוף פעולה חדשני בין נגני ג?אז ופיוג?ן מהאיכותיים שנשמעים כיום ורקדנים בעלי שפה תנועתית מרתקת אשר יגלמו בהרמוניה מופע באטמוספירה עמוקה, פרועה ומהפנטת. ערב שבו הכל אפשרי .» עם מיכל בן ליאור רקדנית
הטיפול בתנועה מאפשר לאחות מחדש את החיים. השימוש במגוון כלי טיפול מאפשר התחברות של כל אדם לכוחות היצירה המצויים בתוכו לצורך ריקוד חיים מחודש» עם נעמי שוורץ
טיפול למגוון מצבים- להתמודדות עם פחדים, מתח, תקשורת בין-אישית, ביטחון עצמי, ביטוי עצמי, מחשבות טורדניות, דפוסי מחשבה והתנהגות שלא מקדמים זוהי שיטת טיפול נעימה, טבעית, מותאמת לקצב של המטופל.» עם להב שטנדל
סדנה העוסקת ב"שפת החלומות".המשתתפים יביאו את ספורי החלומות שלהם, ויחד ננסה להבין את המסר שמביא החלום לחולם.» עם מיכל א. עומר
אימון גופני ייחודי המותאם לגוף האישה המשלב בין השיטות פילאטיס, יוגה נשית, מחול מזרחי.» עם ימית בן סעדון
דרך המודעות לעולם הרגש והנכונות לפגוש ולהרגיש את הרגשות, נכיר את האישיות והנפש, נאיר נקודות עוורות, נרפא את פצעי העבר ונביא לחיים במודעות.» עם מעין צח
סדנא המחזקת את עבודת הצוות, מאפשרת למשתתפים להתאחד סביב רעיון ומטרה מתוך אמון וכבוד הדדי.» עם דרך הגוף
הביודנסה היא חיבור לריפוי, שמחה וחיבור עמוק עם מי שאני, מי שנמצא על ידי והחיים במלואם. הצטרפי אלינו לתהליך עוצמתי במסגרת מפגש שבועי, הנאה משמעותית מובטחת! » עם טובה רז - ליברמן
קורס התפתחות אישית של ריו אביירטו המלווה בכלים יצירתייםבמטרה להעניק למשתתפים את הכישורים והכלים הדרושים להגשמה עצמית ושמחת חיים מתחדשת, תוך שימוש במוזיקה, תנועה, מגע, קול ואמנויות שונות.» עם אסטרז`ה גברוביץ` / פרידה
שיעור ריקוד לאמהות ונשים שאוהבות לרקוד, בעומס נמוך וללא קפיצות, מספר סגנונות ריקוד בשיעור מובנה, תוך הבנה של הצרכים של הגוף המשתנה. שיעור לגוף ולנפש. מחודשיים אחרי לידה ואילך.» עם קרן קירשנר-סמואל