ברימה-האומנות להיות נוכח, היא שיטה שדרך חיבור לגוף, מביאה לנוכחות נטולת מאמץ, ומחברת אותנו לעצמנו.הברימה יוצרת שקט פנימי, בהירות ואיזון, מפתחת את יכולת הקשבה והקבלה, ומרחיבה את האפשרי לנו.» עם חנה הולצר
בשיעורי אימפרוביזציה נלמד איך לשחרר את הדמיון, איך להמציא סיפורים, ואיך לגלם מגוון דמויות. נלמד לקחת סיכונים, לשתף פעולה, ולצאת להרפתקאות. נקבל כלים לפיתוח יצירתיות, שחרור וספונטניות.» עם אלון נירגד גיא
מחנה קונטקט במעיינות רמה"ג. מפגש עם כל הרבדים של אני, את ואנחנו. נתרגל נוכחות, מפגש שקט בריקוד, יוגה ואלתור חופשי. נתבל במפגש מוסיקלי בהנחיית שחר נדב.» עם זוהר רבינוביץ`
שיעור ריקוד לאמהות ונשים שאוהבות לרקוד, בעומס נמוך וללא קפיצות, מספר סגנונות ריקוד בשיעור מובנה, תוך הבנה של הצרכים של הגוף המשתנה. שיעור לגוף ולנפש. מחודשיים אחרי לידה ואילך.» עם קרן קירשנר-סמואל
לרקוד-לגעת-להרגיש, להתבונן ולבטא עצמך בחופשיות ללא ביקורת.להתחזק, לחוות וויסות ביולוגי ורגשי, לפתוח את הנשימה, לרכך את המתח!כל זה בתוך קבוצת נשים ולצלילי מוזיקה נפלאה, בהדר יוסף (ת"א)» עם Michal Kamil
"דרך האמן" לחיבור למוזה ולתשוקה היצירתית בכל תחומי החיים» עם מיכל גזית
שיטת המודעות לפוריות היא שיטה מדעית ומדויקת, המאפשרת לאשה לתכנן הריון ו/או למנוע אותו, באמצעות קריאת סימני הגוף השונים לאורך המחזור ופירושם» עם תמי ורדי
רוצים ללמוד טכניקת תיאטרון פלייבק? קורס החורף הזה מהמקצועיים והמיוחדים בארץ, עם מורים מנוסים שנבחרו בפינצטהמשתתפים מספרים: "קסם באוויר, מפגש כולל ומלמד..מקצועי, גיוון מדהים, נהדר ומרתק"» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
קבוצה לפעילות מתמשכת בלימוד טכניקות ומהות העולם הקסום של תאטרון הפלייבק , נחווה את היכולות שלנו כשחקנים , אנושיים ,הקשבה אמיתית , שמחה , יצירה , נוכחות , הכרה והרחבה עצמית ..» עם אלון פורת
גברים וטיפול - הילכו שניהם יחדיו? בהרצאה זו נתמקד בעולמם הנפשי והרגשי של גברים הפונים לקבלת טיפול ונעסוק בהרחבה בהבנת הצרכים היחודיים של גברים הפונים לקבלת עזרה. כניסה חופשית ב "הצטרפות".» עם תמיר אשמן MSW? מנחה ומטפל