אימפרוביזציה
אימפרוביזציה - שער למפגש עם הכאן והעכשיו. באמנות האימפרוביזציה אנו מבקשים לחדד את ההקשבה ויכולת הפעולה מתוך אינסטיקנטים, דחפים ואינטואיציות, ולומדים כיצד לאפשר לזרם החי והרוטט של הפעולה הספונטנית לפגוש את "המציאות" - את המבנים, המגבלות, הצורך להתאים, לתקשר ולהיות מובנים לאנשים אחרים.
תוכלו למצוא כאן מידע עדכני על
סדנאות אימפרוביזציה
שיעורים וקורסים מקצועיים באימפרוביזציה המותאמים לרמות ולטעמים שונים, את בתי הספר המרכזיים לתחום, הופעות וביקורות עליהן.
נמצאו 279 תוצאות לחיפוש אימפרוביזציה
אנטואיט מתקיימת פעם בחודש, 12 פעמים בשנה. עוגן, מרוכז, חי ונושם ריקוד. ממלא ומרפא, משמן את המעגלים בגופנו ובחיינו. אינטואיט היא הבעת אמון בנו. עצמנו. באינטואיציה שלנו. אוספת מתוך ואל החודש» עם ענתו
עם: ענתו
מתי: שבת 27/7/24
נרגשים לפתוח הרשמה לשנה ה-7 של ה"מעגל" - המסלול הדו שנתי ללימודי מחול בסטודיו תמרה רחובות. בואו להרגיש את הקסם בעצמכם!» עם עדי גלובן , מאיר
עם: עדי גלובן , מאיר
מתי: שני 4/11/24
נפתחה הרשמה לסימסטר הקיץ - מודרני, בלט קלאסי אימפרוביזציה ואפריקאי מהצעד הראשון. ימי ראשון 9:30-12:15ימי שלישי בלט 9:30-10:30 מודרני ב 10:45-12:15ימי רביעי אפריקאי 10:30-12:30» עם לירון מיארה, עדי שמשי ועדי זלינגר
עם: לירון מיארה, עדי שמשי ועדי זלינגר
מתי: ראשון-שלישי
הסדנה מורכבת משיעור יוגה זורם, אימפרוביזציה מונחת וריקוד חופשי.השילוב בין העולמות מעניק שדה עשיר לגילוי וחיבור לתנועת הגוף ופותח ערוצים לפגוש את הפנים ולבטא אותו בפשטות ובחופשיות החוצה.» עם מורן זילברברג וזוהר שפירא
עם: מורן זילברברג וזוהר שפירא
שיעור הולה הופ בפארק עם ג`ול עובד» עם jul oved
עם: jul oved
מתי: ראשון-שישי
השיעורים מבוססים על שיטת פלדנקרייז. מתאימים לכל מי שחפץ לנוע, בכל גיל ובכל מצב.» עם ליאת פיש
תוכנית שנתית ללימודי שיטת לאבאן לאוהבי תנועה, שחקנים, רקדנים, מטפלים ושאר סקרנים.ימי ג` 17:30-20:00 בסמינר הקיבוצים בתל אביבבין אוקטובר 2024 ומאי 2025 25 מפגשים מלאים ועשירים.» עם מילכה לאון
עם: מילכה לאון
מתי: שלישי 20/5/25 - 8/10/24
ניה הינה טכניקה תנועתית ייחודית המשלבת בין אומנויות מתחום הריקוד, הלחימה והריפוי לכדי חוויה הוליסטית. היא נרקדת ברגליים יחפות למוסיקת עולם עשירה ומעשירה. שיעור שכולו חוויה- מוזמן/ת להתנסות» עם ניצן גנץ
תאטרון פלייבק החבר`ה מאיכילוב במופע סוף שנה!סיפורים מהשנה שחלפה!אלתור מתוך סיפורי הקהלחמישי 29/12 בשעה 21:00 בביה?ס למשחק ובידור ענת ברזיליכרטיס- 50 ש``ח» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
עם: תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
סדנת אלתור אימון בנוכחות וביטוי קול- תנועה-משחקבסדנא ניתן מקום ומרחב בזמן לחוויית ה"הנני".» עם מיכל גולדברג
עם: מיכל גולדברג
מתי: ראשון
התלבטות? יש לך שאלה על עולם האימפרוביזציה?
פניה משותפת
המשותף לאמני אימפרוביזציה רבים הוא שהחיפוש האומנותי והיצירתי הוא חלק מחיפוש פסיכולוגי עמוק ונרחב המקיף ופוגש את חיי היום-יום. באומנות האימפרוביזציה אנו מבקשים לחדד את ההקשבה ויכולת הפעולה מתוך אינסטיקנטים, דחפים ואינטואיציות, ולומדים כיצד לאפשר לזרם החי והרוטט של הפעולה הספונטנית לפגוש את "המציאות" - את המבנים, המגבלות, הצורך להתאים, לתקשר ולהיות מובנים לאנשים אחרים.
כיצד לחיות מתוך תחושה של מקוריות וחופש, למרות ובזכות המפגש עם כללים וגבולות? זוהי שאלה שנמצאת בבסיס העיסוק באימפרוביזציה, כאומנות מופע וכדרך חיים.
מי שאוהב ללכת על הקצה, לאלתר ולהמציא את עצמו בכל רגע מחדש יתחבר בקלות לסוגים שונים של אימפרוביזציה; מי שאינו רגיל לאלתר בחיים, יוכל להתנסות בשיטה שתאפשר לו להכניס קצת גיוון וחוסר ודאות גם לחיי היום-יום שלו בעזרת אלתור .
איך להיות ברגע, תוך התבוננות על הרגע ויכולת לפעול בתוכו?
עד כמה אנחנו אמיצים להיות במרחב לא ידוע בו הידע מגיע מבפנים ?
תרגול האימפרוביזציה = תרגול האינטואיציה.
באומנות האימפרוביזציה אנו מבקשים לחדד את ההקשבה ויכולת הפעולה מתוך אינסטיקנטים, דחפים ואינטואיציות, ולומדים כיצד לאפשר לזרם החי והרוטט של הפעולה הספונטנית לפגוש את "המציאות" - את המבנים, המגבלות, הצורך להתאים, לתקשר ולהיות מובנים לאנשים אחרים...
אימפרוביזציה - שער למפגש עם הכאן והעכשיו. באמנות האימפרוביזציה אנו מבקשים לחדד את ההקשבה ויכולת הפעולה מתוך אינסטיקנטים, דחפים ואינטואיציות, ולומדים כיצד לאפשר לזרם החי והרוטט של הפעולה הספונטנית לפגוש את "המציאות" - את המבנים, המגבלות, הצורך להתאים, לתקשר ולהיות מובנים לאנשים אחרים.
תוכלו למצוא כאן מידע עדכני על
סדנאות אימפרוביזציה
שיעורים וקורסים מקצועיים באימפרוביזציה המותאמים לרמות ולטעמים שונים, את בתי הספר המרכזיים לתחום, הופעות וביקורות עליהן.
המשותף לאמני אימפרוביזציה רבים הוא שהחיפוש האומנותי והיצירתי הוא חלק מחיפוש פסיכולוגי עמוק ונרחב המקיף ופוגש את חיי היום-יום. באומנות האימפרוביזציה אנו מבקשים לחדד את ההקשבה ויכולת הפעולה מתוך אינסטיקנטים, דחפים ואינטואיציות, ולומדים כיצד לאפשר לזרם החי והרוטט של הפעולה הספונטנית לפגוש את "המציאות" - את המבנים, המגבלות, הצורך להתאים, לתקשר ולהיות מובנים לאנשים אחרים.
כיצד לחיות מתוך תחושה של מקוריות וחופש, למרות ובזכות המפגש עם כללים וגבולות? זוהי שאלה שנמצאת בבסיס העיסוק באימפרוביזציה, כאומנות מופע וכדרך חיים.
מי שאוהב ללכת על הקצה, לאלתר ולהמציא את עצמו בכל רגע מחדש יתחבר בקלות לסוגים שונים של אימפרוביזציה; מי שאינו רגיל לאלתר בחיים, יוכל להתנסות בשיטה שתאפשר לו להכניס קצת גיוון וחוסר ודאות גם לחיי היום-יום שלו בעזרת אלתור .
איך להיות ברגע, תוך התבוננות על הרגע ויכולת לפעול בתוכו?
עד כמה אנחנו אמיצים להיות במרחב לא ידוע בו הידע מגיע מבפנים ?
תרגול האימפרוביזציה = תרגול האינטואיציה.
באומנות האימפרוביזציה אנו מבקשים לחדד את ההקשבה ויכולת הפעולה מתוך אינסטיקנטים, דחפים ואינטואיציות, ולומדים כיצד לאפשר לזרם החי והרוטט של הפעולה הספונטנית לפגוש את "המציאות" - את המבנים, המגבלות, הצורך להתאים, לתקשר ולהיות מובנים לאנשים אחרים...