במקום קסום בבקעת אונו, הוקם סטודיו ג`אוולה לנשים בלבד. פנוי בשעות הבוקר לפעילויות מחול ותנועה, שיעורים פרטיים, חזרות לרקדנים, טיפולים ועוד» עם Revital Leshman
חוג לילדים בגילאים 2-5 ולהוריהם. פעילות פיזית מהנה, לא היררכית ולא מילולית, המחייבת דיאלוג של תנועה משותפת בין ההורה לילד.» עם איתי יטוב
הג`אם מתחיל ב- 19:00 עם שעה של מעבדה מונחית וממוקדת של כלים לג`אם, ומ- 20:00 נפתח מרחב הג`אם לכולם.» עם הקבוצה בית ספר למחול
שיעור למתקדמים בהחלט...שכלול יכולות של תמיכת משקל דינמית,קפיצות, נפילות, ריקוד הנהר..סולו סולו סולו ...פוגש סולו אחר..טכניקות שונות של ליפטים.דרוש נסיון!» עם טל אבני
הג`אם מתחיל בחימום מונחהמומלץ לכולם, במיוחד למתחילים להגיע לחימוםאווירה חופשית ורגועה» עם מנחים שונים
בשנה"ל הקרובה, אנחנו פותחים שיעור ערב חדש ומהפכני- יסודות הקונטקט YESסודות! בשיעור זה, נתמקד ביסודות של הטכניקה, תוך מתן שימת לב מיוחדת לערכים האנושיים המיוחדים שהתחום מציע.» עם דניה אלרז
העמקה ברבדים התנועתיים, הרגשיים והרוחניים של מחול אימפרוביזציה כאמנות מופעתוכנית חד שנתית בהיקף של 56 שעות.» עם אריה בורשטיין
סדרה של 10 שיעורי קונטקט אימפרוביזציה להעמקה, בין הצורה לחוסר הצורה, הפירוק להרכבה, הידוע והלא נודע - נתרגל ונלמד אפשרויות לקונטקט אימפרוביזציה» עם דפנה המנדינגר
במה פתוחה הוא ג`אם אימפרוביזציה וקונטקט, הכולל הנחיה ע"י מורה מתחלף וליווי של מוזיקה חיה. הוא מתרחש, אחת לשבועיים בערבי מוצ"ש, בחלל הגדול והמקסים של סטודיו קבוצת המחול נעה דר, בתל אביב.» עם במה פתוחה - צוות יוצרים
התחלנו! ומוזמנות עוד להצטרף לתכנית השנתית!תנועה התפתחותית, קונטקט אימפרוביזציה, אקסיס סילבוס, פליינג לואו, אילתור קבוצתי ועוד! תכנית חדשה עבור נשים בירושלים - לחיזוק, שכלול, התפתחות ועונג» עם דפנה המנדינגר, מיכל שטרנבך, דור פרנק, ניצן לדרמן