-ENGLISH BELOW- השמש מבצבצת מבעד לעננים, הגופיות מתחילות לצאת מהבוידעם, והאביב אוטוטו כאן! כמתבקש, נחגוג את המאורע המרגש הזה במסיבת קונטקט עליזה במיוחד.» עם ורטיגו
מפגש המזמין את המשתתפות ליום של עבודת גוף, לב, אדמה ורוח, דרך השפה האישית והמקצועית של כל אחת מהאחיות לבית ורטהיים.» עם כפר אמנות אקולוגי
"הקבוצה" פותחת את ההרשמה למסלול המלא, ומזמינה אתכם להפוך את הריקוד לדרך חיים.» עם הקבוצה בית ספר למחול
בסדנה נלמד את הדואט "אני נושא, אתה מחזיק"עלה במסגרת פסטיבל הרמת מסך 2019.הפיזיות של היצירה נבנתה מתוך הרעיון של שבירת דפוס התפקידים המגדריים.» עם אוליביה ויוחאי
קונטאקט הוא ריקוד של הקשבה, סקרנות, שיתוף-פעולה, אמון, כבוד הדדי וסיכון. מוזמנים להכיר את הגוף באופן סקרני, חוקר ומסתכן, לבוא מתוך נכונות להשתעשע בתנועה ולהקשיב לעצמי ולזולת.» עם אריה בורשטין
ימי חמישי בבוקר . לבעלי רקע וניסיון במחול: רקדנים, מאלתרים, אנשי תנועה ובמה.» עם שלומית פונדמינסקי, ענבל אלוני
מנוי קיץ של חודשיים 1.7-31.8 שכולל:🌞כניסה חופשית לכל השיעורים בסטודיו במהלך כל הקיץ!🌞5% הנחה לכל הסדנאות וקורסי הקיץ שלנו 🌞גישה חופשית לספריית הוידאוו» עם מורי הסטודיו
שעתיים בשבוע בהם נלמד את רזי האלתור בתנועה בדגש על פרפורמנס אימפרוביזטיבי. נלמד איך בונים `סקור` (ומה זה ?) נתרגל איכויות ביטוי שונות ונשכלל את כישורי התנועה וההבעה שלנו. בקיצור כיף» עם יובל גולדשטיין
שיעור היכרות לריליס ואימפרוביזציה עם ורד צח , בסטודיו 59 בשדה ורבורג» עם ורד צח
התחלנו! ומוזמנות עוד להצטרף לתכנית השנתית!תנועה התפתחותית, קונטקט אימפרוביזציה, אקסיס סילבוס, פליינג לואו, אילתור קבוצתי ועוד! תכנית חדשה עבור נשים בירושלים - לחיזוק, שכלול, התפתחות ועונג» עם דפנה המנדינגר, מיכל שטרנבך, דור פרנק, ניצן לדרמן