שעתיים בשבוע בהם נלמד את רזי האלתור בתנועה בדגש על פרפורמנס אימפרוביזטיבי. נלמד איך בונים `סקור` (ומה זה ?) נתרגל איכויות ביטוי שונות ונשכלל את כישורי התנועה וההבעה שלנו. בקיצור כיף» עם יובל גולדשטיין
שיעורי קלאסי ומודרני לבוגרים עם רועי יצחק הלוי, רותם תש"ח, אלון שטויאר, שיר מדוצקי, לירון כהן, שמרית יעקובי ודינה זיו. כל יום, כל היום...» עם מורים שונים
הג`אם מתחיל ב- 19:00 עם שעה של מעבדה מונחית וממוקדת של כלים לג`אם, ומ- 20:00 נפתח מרחב הג`אם לכולם.» עם הקבוצה בית ספר למחול
סדרה של 10 שיעורי קונטקט אימפרוביזציה להעמקה, בין הצורה לחוסר הצורה, הפירוק להרכבה, הידוע והלא נודע - נתרגל ונלמד אפשרויות לקונטקט אימפרוביזציה» עם דפנה המנדינגר
בסדנה נלמד את הדואט "אני נושא, אתה מחזיק"עלה במסגרת פסטיבל הרמת מסך 2019.הפיזיות של היצירה נבנתה מתוך הרעיון של שבירת דפוס התפקידים המגדריים.» עם אוליביה ויוחאי
השיעור הקרוב ביותר לליבי. הקול הספונטני והעכשווי בא לביטוי, זהו מרחב פתוח ומשוחרר מדוגמאות של שיטה ומחשבה ידועים מראש. » עם יעל אשמן
שמחים לפתוח מחזור השישי למסלול הדו שנתי ללימודי מחול - המעגל. לכל מי שמחפשת שהמחול יהיה חלק בלתי נפרד מהשבוע שלה, ולהעמיק בלימודי המחול עם מובילי המורים בארץ !! שמרו מקומכם ליום הפתוח הקרוב» עם סטודיו תמרה
קונטקט אימפרוביזציה עם מיכל שטרנבךלפרטים: משרד ירושלים 02-6244176» עם מיכל שטרנבך
הפקולטה למחול מזמינה אתכם למועד מיוחד לבחינות הכניסה לפקולטה למחול לקראת שנת הלימודים תשע"ה.» עם הפקולטה למחול
תוכנית להעמקה ביסודות הקונטקט אימפרוביזציה» עם איתי יטוב