שעורי קונטקט בסדרות של חמישה מפגשים עם מורים מתחלפים.» עם מורים מתחלפים
ימי חמישי בבוקר . לבעלי רקע וניסיון במחול: רקדנים, מאלתרים, אנשי תנועה ובמה.» עם שלומית פונדמינסקי, ענבל אלוני
קבוצה מקצועית ללימודי קונטקט ואימפרוביזציה לבמה בניהולה של דניה אלרז.הקבוצה עוסקת בקונטקט, פרוייקטים אישיים,הוראה ומופעים.הלימודים מתקיים במסלול יומי, דו-יומי ושיעורים שבועיים.» עם דניה אלרז
מחנה קונטקט במעיינות רמה"ג. מפגש עם כל הרבדים של אני, את ואנחנו. נתרגל נוכחות, מפגש שקט בריקוד, יוגה ואלתור חופשי. נתבל במפגש מוסיקלי בהנחיית שחר נדב.» עם זוהר רבינוביץ`
We focus on listening to your partner, giving and sharing weight, and finding and following the point of contact. From there, we build each week until everyone is flying high» עם זואי
במה פתוחה הוא ג`אם אימפרוביזציה וקונטקט, הכולל הנחיה ע"י מורה מתחלף וליווי של מוזיקה חיה. הוא מתרחש, אחת לשבועיים בערבי מוצ"ש, בחלל הגדול והמקסים של סטודיו קבוצת המחול נעה דר, בתל אביב.» עם במה פתוחה - צוות יוצרים
-ENGLISH BELOW- השמש מבצבצת מבעד לעננים, הגופיות מתחילות לצאת מהבוידעם, והאביב אוטוטו כאן! כמתבקש, נחגוג את המאורע המרגש הזה במסיבת קונטקט עליזה במיוחד.» עם ורטיגו
הג`אם מתחיל ב- 19:00 עם שעה של מעבדה מונחית וממוקדת של כלים לג`אם, ומ- 20:00 נפתח מרחב הג`אם לכולם.» עם הקבוצה בית ספר למחול
שמחים לפתוח מחזור השישי למסלול הדו שנתי ללימודי מחול - המעגל. לכל מי שמחפשת שהמחול יהיה חלק בלתי נפרד מהשבוע שלה, ולהעמיק בלימודי המחול עם מובילי המורים בארץ !! שמרו מקומכם ליום הפתוח הקרוב» עם סטודיו תמרה
קונטקט אימפרוביזציה במים זאת חוויה מיוחדת ועוצמתית, שמאפשרת לעבור ריפוי תוך כדי תנועה, מגע ונשימה עם אנשים בתוך המים (בבריכה מחוממת). מוזמנות ומוזמנים לחוות את הקסם הזה.» עם ליאב עברי