תוכנית שנתית, יחידה מסוגה, להכשרת רקדנים ומנחים במחול וקונטקט אימפרוביזציה משולב, נכים ולא נכים. בהנחיית חי כהן וטלי ורטנהיים, מנהלי "כח האיזון", המרכז למחול משולב של להקת המחול ורטיגו» עם חי כהן וטלי ורטהיים
התחלנו! ומוזמנות עוד להצטרף לתכנית השנתית!תנועה התפתחותית, קונטקט אימפרוביזציה, אקסיס סילבוס, פליינג לואו, אילתור קבוצתי ועוד! תכנית חדשה עבור נשים בירושלים - לחיזוק, שכלול, התפתחות ועונג» עם דפנה המנדינגר, מיכל שטרנבך, דור פרנק, ניצן לדרמן
מחנה קונטקט במעיינות רמה"ג. מפגש עם כל הרבדים של אני, את ואנחנו. נתרגל נוכחות, מפגש שקט בריקוד, יוגה ואלתור חופשי. נתבל במפגש מוסיקלי בהנחיית שחר נדב.» עם זוהר רבינוביץ`
שבת שני ורבעי של כל חודש שיעור עם מורים שונים מ19:00 עד 20:30 וגיאם קונטקט אימפרוביזציה 20:30-22:00» עם קיארה מיניאני
שעתיים בשבוע בהם נלמד את רזי האלתור בתנועה בדגש על פרפורמנס אימפרוביזטיבי. נלמד איך בונים `סקור` (ומה זה ?) נתרגל איכויות ביטוי שונות ונשכלל את כישורי התנועה וההבעה שלנו. בקיצור כיף» עם יובל גולדשטיין