בשיעורי אימפרוביזציה נלמד איך לשחרר את הדמיון, איך להמציא סיפורים, ואיך לגלם מגוון דמויות. נלמד לקחת סיכונים, לשתף פעולה, ולצאת להרפתקאות. נקבל כלים לפיתוח יצירתיות, שחרור וספונטניות.» עם אלון נירגד גיא
מי יהיה היוצראוצר הבא? #cureator ?Cureator=אוצר creator=יוצר. לאצירה, יצירה והפצה של תוכן איכותי ועדכני לכל מי שאוהב לזוזזזז» עם צוות האתר
קבלת בסיס רחב של תבונת גוף דרך טכניקות מגוונות ומשולבות של עבודת שלד, שרירי ליבה, יציבה, נשימה, תנועה מדיטטיבית, צ`י-קונג רפואי, חוכמת האגן, פרפורמנס, קונטקט, חשיבה יצירתית, ביטוי והבעה.» עם שלי אללוף
פנינה לוי מורה ובימאית למשחק מעבירה סדנאות לאימפרוביזציה,ולמשחק. לילדים ולמבוגרים,מלמדת ברחבי הארץ.» עם פנינה לוי
הסלסה הוא ריקוד מלא בחיים, בתשוקה, ביצירה ובמקצבים משגעים. דרך הסלסה אנו יכולים לבטא את עצמו, להתחבר, לחלוק, לשתף וליצור עם כל פרטנר, מכל מקום בעולם, דרך השפה של הגוף.» עם תמר דני לנדאו
תיאטרון "כל-age" תיאטרון שהוקם כדי להגשים חלום לכל מי שרוצה לעמוד על במה ופספס את ההזדמנות ללמוד ללמוד בבית ספר למשחק.. סדנאות תיאטרון לכל הגילאים המחולקות לפי קבוצות» עם Nathalie Lisser Hazan
מתרגשים להזמין אתכם לשנת הפעילות הקרובה שלנו בשלל קורסים וקבוצות ברחבי הארץ!!!» עם עינת משעל
אנחנו מזמינים אותך להכיר ולהעמיק בעולם תיאטרון הפלייבק, להרחיב את ארגז הכלים המקצועי, לשכלל את אמנות ההקשבה, לרכוש מיומנויות של אלתור ועמידה מול קהל, לפתח את היצירתיות והספונטניות ולהנות!!» עם פלייבק החבר`ה מאיכילוב
אנחנו מזמינים אותך לשישה מפגשי העמקה בסטוריטלינג ועמידה מול קהל. בואו לשפר מיומנויות של עמידה מול קהל וסטוריטלינג אם זה במסגרת הרצאה, פרזנטציה, ישיבה, נאום במסגרת אירוע משפחתי או עסקי.» עם החבר`ה מאיכילוב