יצרנו מערכת שעות משולבת, ומערכת השעות אונליין תמשיך לפעול במקביל למערכת השיעורים שמתקיימים בסטודיו.בנוסף, הקמנו ספריית וידאו בה ניתן לצפות בשיעורים המקוונים בזמנכם החופשי.» עם טובי המורים
מיני סדנה לימי קורונה: ריקוד במים, אימפרוביזציה בתנועה במים, מדיטציה וטיפולים. שמחה ושובבות בצד תחושת טיהור ורגיעה עמוקה.מספר מצומצם של משתתפות בהתאם לגודל הבריכה ובכפוף להנחיות בתקופה זו.» עם רונית אידלמן
הקבוצה מתאימה לכל מי שהתנסה ותירגל/ה מיינדפולנס בקורס MBSR או במסגרת דומה ומעוניינ/ת להקדיש זמן שבועי לתרגול ולמידה מעמיקה. המפגש כולל תרגול מונחה, שיתוף והעמקת התרגול שלנו בחיי היומיום.» עם סהר רוקח
סדנת טאו שיאצו ובודהיזם מיועדת לכל מי שמעוניינים להכיר דרך בודהיסטית להביא ריפוי לעצמם ולעולם. הסדנה אינה דורשת ידע מוקדם, לא בבודהיזם ולא בשיאצו, ומתאימה הן למטפלים והן ללא-מטפלים כאחד.» עם ריוקיו אנדו
הבוטו הוא מחול נשמה העוסק בהכרה, דרך אמנות הריקוד. הוא פותח דלת הן לאנשים המגיעים מעולם המחול הן לאנשים המגיעים מתחומי המודעות השונים.» עם אילת אולמן
קבוצת מדיטציה בודהיסטית שבועית בהנחיית יותם לביא במרכז טיליה לרפואה משלימה.*ימי חמישי, 19:30-21:00, תשלום של 120 ש"ח לחודש.*ניתן לבוא למפגש יחיד במחיר של 40 ש"ח.» עם יותם לביא
קבוצת ישיבה פתוחה למתרגלים חדשים וותיקים ישיבה משותפת ושיח פתוח ברוח הדהרמה.» עם נועה נחום
המרכז הישראלי לטאי צ`י מזמין אתכם לשיעור נסיון בצ`י קונג בחינם.שיעור ב צ`י קונג מתקייםביום ג` בין השעות 18:00-19:15ביום שישי בבוקר.» עם מרכז הישראלי לטאי צ`י
לימוד מפורט דרך מסרים המתקבלים בתקשור און ליין של חיבור אל הנשמה לחיינו. שומעים, שואלים, מתחברים, מבררים ומקבלים כלים נפלאים לחיים. יפתח והודיה נתיב מתקשרים ומעבירים מסרים ותדרים משלימים.» עם יפתח נתיב
12 מפגשים של הכרות עם מודל MindfulDANCE. הכרות עם עקרונות המינדפולנס ותרגול הקשיבות תוך כדי תנועה וריקוד. תרגול התבוננות אדיבה וחומלת אל הגוף, התנועה והמרחב, תוך כדי ריקוד והתמסרות למוסיקה» עם רונית באשר לזר