חשיבות הטיפול הקרניו סקראלי לילדים עם קשיי קשב וריכוז
כתב: ד"ר דקלה אורן
עלון הבריאות של חודש מאי, על רגישות יתר וקרניו סקרל, ממתיק האגבה, ושיר מרגש של אנטוני-ברצונך
כתב: ד"ר דקלה אורן
קצרים קורים. קצרים במסרים שעוברים מעלינו, מתחתינו ובתוכנו.מערכת עצבים מקוצרת מגיבה איך לא, ב ע צ ב נ ו ת. החיים קצרים. הבריאות משמעותה הפחתה בקצרים שבתוכנו.
כתב: ד"ר דקלה אורן
מגע מרפא לילדכם – במו ידכם האם הילד שלך נמצא בחוסר שקט תמידי? האם הוא תזזיתי, ומגיב בעצבנות מיותרת בסיטואציות רבות? האם קשה לו לשבת בשקט במקום אחד
כתב: ד"ר דקלה אורן
סקירת בעיות נפוצות בהריון והפתרונות הטבעיים לשמירה על גופך בדרך לאמהות
כתב: ד"ר דקלה אורן
חדשות מרץ-אפריללהגיד כן, להתנסות, בעיות לסת, צרופי מזון והפתעות קטנות
כתב: ד"ר דקלה אורן
התפתחות מוטורית מוקדמת בתינוקות עלולה לגרום לבעיות מוטוריות ורגשיות, וכמו כן, ללקויי למידה או ליקויים תפקודיים בעתיד.
כתב: הילה-אור גופרים
שיתוף פעולה ביני ובין הוצאת פוקוס ובן יקיר (פורטל eatwell)
כתב: מיטל אטיאס כהן
קראניו סאקרל" הינה עבודת קשב לפעימת הנוזל המוח השידרתי. היא התחקות אחר מערכת מדהימה ששוכנת בקרבנו, טבועה בתוכנו, מערכת מדויקת להפליא אשר מאתרת עכבות פיסיות ורגשיות ומאפשרת שחרור ואת הבריאות לבוא לידי ביטוי מלא
כתב: שי לי פיינברג
הטיפול הקרניו סקראלי לאישה ההרה, לעובר עצמו, ולשניהם יחד כיחידה בלתי נפרדת, מאפשר רגיעה עמוקה למערכת העצבים המרכזית והאוטונומית, ומזור למתחים פיזיים ונפשיים.
כתב: שי לי פיינברג
המחזת הנסיך הקטן וחיבורו לתנועה טיפולית מהווה מודל לשימוש בצ`י קונג ככלי טיפולי בנוער.
כתב: סיני הראל
על פי נתוני המשרד להגנת הסביבה, במדינת ישראל כמות הפסולת גדלה בשיעור של כ-5% בכל שנה. תושב ממוצע משליך כשני קילוגרם פסולת מידי יום יותר מחמישה מליון טונות של אשפה מצטברים בשנה .
כתב: מיטל אטיאס
בעבר הריון היתה תקופה בה האישה הסתירה את העובדה שהיא בהריון. ההתייחסות שלהאישה לעצמה ושל הסביבה לנשים בהריון השתנתה.שיאה של התופעה הגיעה ברצון לעשות צילומי דוגמנות,דווקא בתקופה זו של החיים.
כתב: מירב גרינברג - בצלם אשה
מגוון בעיות וסימפטומים שנפוצים בשנה הראשונה לחיים נובעים מדחיסות ומתח שרירי בבסיס הגולגולת- מקום מפגשם של הראש והצוואר. שיטת הטיפול קרניו-סאקרל מטפלת בבעיה.
כתב: אסף גופרים
טיפול באוזניים באמצעות נרות הופי הינו שיטת טיפול הקיימת מזה מאות בשנים. השתמשו בה המצרים הקדמונים, הילידים האמריקאנים, בהודו העתיקה, בטיבט ובתרבות האצטקית, על מנת לנקות ולטהר את הגוף-נפש ולפתוח מרכזי אנרגיה.
כתב: יהודית מורי
ברצוני לספר לכם על כפר הזוי שביקרתי בו במהלך טיוליי אחרי הצבא.את הכפר הזה ניהלו ילדים,פשוט מאוד.
כתב: אליאב גרשוני
כהורים אנחנו רוצים לדעת שאנחנו נותנים לתינוק שלנו את כל הדברים הטובים ביותר. כל הדברים החומריים חשובים. יש דברים שאנחנו יכולים להעניק שהם חשובים הרבה יותר
כתב: ליטל ירון
שיטת פלדנקרייז בעולם הילדים - שכלול היכולות הטבעיות, חיזוק הדימוי העצמי וצמצום אפשרי של ליקויי למידה הנובעים מהתפתחות מוטורית שאינה אופטימלית.
כתב: אסף גופרים
הפרעות קשב וריכוז מאובחנות לרוב כבר בתקופת הילדות ועשויות ללוות את הילד גם במהלך בגרותו.
כתב: שלום בן דור